ئازادی
خوشك و برا به‌ ڕێزه‌كان ئه‌وه‌ی له‌ ناو دڵتایه‌ ئه‌توانی له‌م مه‌كۆیه‌ به‌ ئازادانه‌ ده‌ربڕیت به‌ مه‌رجێ ته‌شهیر به‌ كه‌س مه‌كه‌
ئازادی
خوشك و برا به‌ ڕێزه‌كان ئه‌وه‌ی له‌ ناو دڵتایه‌ ئه‌توانی له‌م مه‌كۆیه‌ به‌ ئازادانه‌ ده‌ربڕیت به‌ مه‌رجێ ته‌شهیر به‌ كه‌س مه‌كه‌
ئازادی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

ئازادی

مه‌كۆیه‌ك بۆده‌ربڕینی ناخ به‌ ئازاد‌ی

الرئيسيةأحدث الصورالتسجيلسه‌ره‌كیكۆنترۆڵ په‌نێلدخوللیستی ئه‌نداماننامه‌ی تایبه‌تتۆماركردنچونه‌ژوره‌وه‌گه‌ڕان
به‌ بۆنه‌ی جه‌ژنی نه‌ورۆزه‌وه‌ پیرۆزبایی ئاراسته‌ی هه‌ر چوار پارچه‌ی كوردستان ده‌كه‌ین به‌ هیوای ئازادی له‌ نه‌ورۆزی داهاتوو
مواضيع مماثلة
كاتژمێر
به‌شداریكردن
Share |
ئه‌و بابه‌ته‌ له‌ گه‌ڵ فیسبوك به‌شداره‌
المواضيع الأخيرة
» گواردیؤلا: ساڵێكی تریش له‌ به‌رشه‌ڵۆنا ئه‌مێنمه‌وه‌.
هونه‌رمه‌ ‌ند مژدێن له‌ ئاوده‌ست گۆرانیه‌كه‌ی كلیپ كردووه‌! Emptyالسبت مايو 07, 2011 9:50 pm من طرف كه‌ته‌لونی

» نوكته‌ی تازه‌وگه‌رم!!!!!!!!!!
هونه‌رمه‌ ‌ند مژدێن له‌ ئاوده‌ست گۆرانیه‌كه‌ی كلیپ كردووه‌! Emptyالجمعة مايو 06, 2011 5:30 pm من طرف rawf

» ورته‌ ورت !!!!!
هونه‌رمه‌ ‌ند مژدێن له‌ ئاوده‌ست گۆرانیه‌كه‌ی كلیپ كردووه‌! Emptyالجمعة مايو 06, 2011 5:19 pm من طرف rawf

» ئیحتیماله‌
هونه‌رمه‌ ‌ند مژدێن له‌ ئاوده‌ست گۆرانیه‌كه‌ی كلیپ كردووه‌! Emptyالجمعة مايو 06, 2011 4:54 pm من طرف rawf

» خۆپیشاندان
هونه‌رمه‌ ‌ند مژدێن له‌ ئاوده‌ست گۆرانیه‌كه‌ی كلیپ كردووه‌! Emptyالجمعة مايو 06, 2011 4:48 pm من طرف rawf

» ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هونه‌رمه‌ ‌ند مژدێن له‌ ئاوده‌ست گۆرانیه‌كه‌ی كلیپ كردووه‌! Emptyالأربعاء أبريل 27, 2011 5:59 pm من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌لۆناو ئیشبییه‌ بۆ سێ خاڵی یاریه‌كه‌ یاری ده‌كه‌ن
هونه‌رمه‌ ‌ند مژدێن له‌ ئاوده‌ست گۆرانیه‌كه‌ی كلیپ كردووه‌! Emptyالأحد مارس 13, 2011 4:15 am من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌لۆناو 3 خاڵی تر
هونه‌رمه‌ ‌ند مژدێن له‌ ئاوده‌ست گۆرانیه‌كه‌ی كلیپ كردووه‌! Emptyالإثنين مارس 07, 2011 2:42 am من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌ لۆنا له‌ ڤالانسیای برده‌وه‌
هونه‌رمه‌ ‌ند مژدێن له‌ ئاوده‌ست گۆرانیه‌كه‌ی كلیپ كردووه‌! Emptyالخميس مارس 03, 2011 4:11 pm من طرف كه‌ته‌لونی

بحـث

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
هه‌واڵه‌كان
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية reddit      

قم بحفض و مشاطرة الرابط به رشلونا على موقع حفض الصفحات

قم بحفض و مشاطرة الرابط ئازادی على موقع حفض الصفحات
سه‌رژمێری

.: ژماره‌ی سه‌ردانی مه‌كۆ:.

هونه‌رمه‌ ‌ند مژدێن له‌ ئاوده‌ست گۆرانیه‌كه‌ی كلیپ كردووه‌!

كاتب الموضوعرسالة
كه‌ته‌لونی
به‌ڕێوه‌به‌ری گشتی
كه‌ته‌لونی

[img]http://img406.imageshack.us/img406
هونه‌رمه‌ ‌ند مژدێن له‌ ئاوده‌ست گۆرانیه‌كه‌ی كلیپ كردووه‌! I_folder_lock

ژماره‌ی ئه‌ندام : 1
ژماره‌ی په‌یامه‌كان : 180
كه‌سێتی : 0
میژوی تۆماركردن : 09/12/2010
ماڵپه‌ڕ : www.azad.mam9.com

هونه‌رمه‌ ‌ند مژدێن له‌ ئاوده‌ست گۆرانیه‌كه‌ی كلیپ كردووه‌! Empty
مُساهمةموضوع: هونه‌رمه‌ ‌ند مژدێن له‌ ئاوده‌ست گۆرانیه‌كه‌ی كلیپ كردووه‌!   هونه‌رمه‌ ‌ند مژدێن له‌ ئاوده‌ست گۆرانیه‌كه‌ی كلیپ كردووه‌! Emptyالجمعة يناير 21, 2011 11:21 pm

هونه‌رمه‌ ‌ند مژدێن له‌ ئاوده‌ست گۆرانیه‌كه‌ی كلیپ كردووه‌! Mzhden-Clip1
چه‌ند هه‌فته‌یه‌که‌ کلیپه‌ ڕوته‌که‌ی مژدێن ده‌نگ و باسێکی بڵاوی
نا‌وه‌ ته‌وه‌ له‌ چات و ماڵپه‌ره‌کان بۆ یه‌ به‌ پێویستمان زانی ئه‌م چه‌ند سه‌رنج و تێبینیه‌ بخه‌ینه‌ ڕوو به‌ڵكو مژدێن خان كه‌مێ په‌ندو عیبره‌تیان لێوه‌رگرێ
له‌ سه‌ره‌تا له‌ سه‌ر قه‌نه‌فه‌یه‌ك له‌ سه‌ر زگ پاڵ كه‌وتووه‌ به‌ جلوبه‌رگی خه‌وتنه‌وه‌
له‌ زۆر گرته‌كانی كلیپه‌كه‌ به‌ ڕووتی ده‌رئه‌چێت و ته‌نها بوكه‌شوشه‌یه‌كی به‌ سنگی وه‌ناوه‌ """وورگنه‌ و له‌شێكی ناڕێكی هه‌یه‌"""له‌ هه‌موی سه‌یرتر ئه‌وه‌یه‌ له‌ ئاوده‌ست دانیشتوه‌و دوایی هه‌ڵده‌ستێته‌وه‌وپانتۆڵه‌كه‌ی هه‌ڵ ئه‌كێشێ ""له‌ گرته‌یه‌كی تردا ته‌نوره‌یه‌كی زۆر كورتی له‌ به‌ردایه‌و كامێرامانیش له‌ژێره‌وه‌ وێنه‌یگرتوه‌و مایه‌كه‌ی دیاره‌""
لێره‌وه‌ ئێمه‌ به‌م خانمه‌ هونه‌رمه‌نده‌ ئه‌ڵێین له‌ چ شوێنێكی دونیا ئه‌مه‌ كراوه‌ یا خود چ میله‌تێك هونه‌رمه‌نده‌كه‌ی له‌ ئاوده‌ست گۆرای وتووه‌ ؟؟؟؟
تۆ ئازادی له‌ ده‌رخستنی له‌شت جا مه‌مك بێت یاڕان یا .......به‌ ڵام ئه‌بێ وورگن نه‌بیت !!!! داوات لێده‌كه‌ین كه‌وا به‌ ناوی هونه‌ری كوردیه‌وه‌ زه‌وق و سه‌ لیقه‌ی خه‌ڵك تێك نه‌ده‌ی به‌م ڕه‌فتارانه‌ت
ئه‌مه‌ش كۆدی گۆرانیه‌كه‌یه‌
https://azad.mam9.com

هونه‌رمه‌ ‌ند مژدێن له‌ ئاوده‌ست گۆرانیه‌كه‌ی كلیپ كردووه‌!
صفحة 1 من اصل 1
 مواضيع مماثلة
-
» نازێ هه‌مووی كلیپ ده‌كات!