ئازادی
خوشك و برا به‌ ڕێزه‌كان ئه‌وه‌ی له‌ ناو دڵتایه‌ ئه‌توانی له‌م مه‌كۆیه‌ به‌ ئازادانه‌ ده‌ربڕیت به‌ مه‌رجێ ته‌شهیر به‌ كه‌س مه‌كه‌
ئازادی
خوشك و برا به‌ ڕێزه‌كان ئه‌وه‌ی له‌ ناو دڵتایه‌ ئه‌توانی له‌م مه‌كۆیه‌ به‌ ئازادانه‌ ده‌ربڕیت به‌ مه‌رجێ ته‌شهیر به‌ كه‌س مه‌كه‌
ئازادی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

ئازادی

مه‌كۆیه‌ك بۆده‌ربڕینی ناخ به‌ ئازاد‌ی

الرئيسيةأحدث الصورالتسجيلسه‌ره‌كیكۆنترۆڵ په‌نێلدخوللیستی ئه‌نداماننامه‌ی تایبه‌تتۆماركردنچونه‌ژوره‌وه‌گه‌ڕان
به‌ بۆنه‌ی جه‌ژنی نه‌ورۆزه‌وه‌ پیرۆزبایی ئاراسته‌ی هه‌ر چوار پارچه‌ی كوردستان ده‌كه‌ین به‌ هیوای ئازادی له‌ نه‌ورۆزی داهاتوو
مواضيع مماثلة
كاتژمێر
به‌شداریكردن
Share |
ئه‌و بابه‌ته‌ له‌ گه‌ڵ فیسبوك به‌شداره‌
المواضيع الأخيرة
» گواردیؤلا: ساڵێكی تریش له‌ به‌رشه‌ڵۆنا ئه‌مێنمه‌وه‌.
 پاش 8 ساڵ كاركردن، زمانی كوردی ده‌چێته‌ نێو گۆگڵ و مایكرۆسۆفت Emptyالسبت مايو 07, 2011 9:50 pm من طرف كه‌ته‌لونی

» نوكته‌ی تازه‌وگه‌رم!!!!!!!!!!
 پاش 8 ساڵ كاركردن، زمانی كوردی ده‌چێته‌ نێو گۆگڵ و مایكرۆسۆفت Emptyالجمعة مايو 06, 2011 5:30 pm من طرف rawf

» ورته‌ ورت !!!!!
 پاش 8 ساڵ كاركردن، زمانی كوردی ده‌چێته‌ نێو گۆگڵ و مایكرۆسۆفت Emptyالجمعة مايو 06, 2011 5:19 pm من طرف rawf

» ئیحتیماله‌
 پاش 8 ساڵ كاركردن، زمانی كوردی ده‌چێته‌ نێو گۆگڵ و مایكرۆسۆفت Emptyالجمعة مايو 06, 2011 4:54 pm من طرف rawf

» خۆپیشاندان
 پاش 8 ساڵ كاركردن، زمانی كوردی ده‌چێته‌ نێو گۆگڵ و مایكرۆسۆفت Emptyالجمعة مايو 06, 2011 4:48 pm من طرف rawf

» ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 پاش 8 ساڵ كاركردن، زمانی كوردی ده‌چێته‌ نێو گۆگڵ و مایكرۆسۆفت Emptyالأربعاء أبريل 27, 2011 5:59 pm من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌لۆناو ئیشبییه‌ بۆ سێ خاڵی یاریه‌كه‌ یاری ده‌كه‌ن
 پاش 8 ساڵ كاركردن، زمانی كوردی ده‌چێته‌ نێو گۆگڵ و مایكرۆسۆفت Emptyالأحد مارس 13, 2011 4:15 am من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌لۆناو 3 خاڵی تر
 پاش 8 ساڵ كاركردن، زمانی كوردی ده‌چێته‌ نێو گۆگڵ و مایكرۆسۆفت Emptyالإثنين مارس 07, 2011 2:42 am من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌ لۆنا له‌ ڤالانسیای برده‌وه‌
 پاش 8 ساڵ كاركردن، زمانی كوردی ده‌چێته‌ نێو گۆگڵ و مایكرۆسۆفت Emptyالخميس مارس 03, 2011 4:11 pm من طرف كه‌ته‌لونی

بحـث

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
هه‌واڵه‌كان
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية reddit      

قم بحفض و مشاطرة الرابط به رشلونا على موقع حفض الصفحات

قم بحفض و مشاطرة الرابط ئازادی على موقع حفض الصفحات
سه‌رژمێری

.: ژماره‌ی سه‌ردانی مه‌كۆ:.

پاش 8 ساڵ كاركردن، زمانی كوردی ده‌چێته‌ نێو گۆگڵ و مایكرۆسۆفت

كاتب الموضوعرسالة
كه‌ته‌لونی
به‌ڕێوه‌به‌ری گشتی
كه‌ته‌لونی

[img]http://img406.imageshack.us/img406
 پاش 8 ساڵ كاركردن، زمانی كوردی ده‌چێته‌ نێو گۆگڵ و مایكرۆسۆفت I_folder_lock

ژماره‌ی ئه‌ندام : 1
ژماره‌ی په‌یامه‌كان : 180
كه‌سێتی : 0
میژوی تۆماركردن : 09/12/2010
ماڵپه‌ڕ : www.azad.mam9.com

پاش 8 ساڵ كاركردن، زمانی كوردی ده‌چێته‌ نێو گۆگڵ و مایكرۆسۆفت Empty
مُساهمةموضوع: پاش 8 ساڵ كاركردن، زمانی كوردی ده‌چێته‌ نێو گۆگڵ و مایكرۆسۆفت    پاش 8 ساڵ كاركردن، زمانی كوردی ده‌چێته‌ نێو گۆگڵ و مایكرۆسۆفت Emptyالسبت فبراير 26, 2011 1:17 am

فه‌رهه‌نگێكی‌ وشه‌ی‌ كوردی‌ بۆ یه‌كه‌مینجار به‌ شێوازی‌ ئه‌لیكترۆنی‌ بۆ 61 زمانی‌ زیندووی‌ جیهان وه‌رده‌گێڕێت و له‌ ئاینده‌یه‌كی‌ نزیكدا هاوشێوه‌ی‌ زمانه‌كانی‌ تری‌ دونیا ئه‌م فه‌رهه‌نگه‌ ده‌توانێت ده‌قه‌ كوردیه‌كان بۆ زمانه‌كانی‌ تر و و ده‌قه‌كانی‌ زمانه‌كانی‌ تر بۆ كوردی‌ وه‌رب‌گێڕێت.

به‌ گوێره‌ی‌ پێگه‌ی‌ شیكاری‌ هه‌واڵی‌ "سنه‌ نیوز" له‌سه‌ر زاری‌ نووسه‌ر و وه‌رگێڕی‌ كورد "به‌هزاد خۆشحاڵی‌" رایگه‌یاند: دوای‌ هه‌شت ساڵ كاری‌ بێ وه‌ستان و شه‌وانه‌ رۆژی‌، فه‌رهه‌نگی‌ 61 زمانه‌ی‌ كوردی‌ گه‌یشتۆته‌ دوا قۆناغی‌ خۆی‌ و له‌ ئان و ساتی‌ ته‌واو بووندایه‌ و تا ئێسته‌ زێتر له‌ 9 ملیۆن وشه‌ له‌ 61 زمانه‌ كۆكراوه‌ته‌وه‌ و تیمێكی‌ 100 كه‌سی به‌ شێوازێكی‌ چڕ و پڕ خه‌ریكی‌ نووسینه‌وه‌ی‌ ئه‌و وشانه‌ن، به‌مكاره‌ش زمانی‌ شیرینی‌ كوردی‌ وه‌كو زمانه‌ زیندووه‌كانی‌ تری‌ جیهان ده‌چێته‌ ماڵپه‌ڕه‌ گرنگه‌كانی‌ وه‌ك مایكرۆسۆفت و گۆگڵ.

https://azad.mam9.com

پاش 8 ساڵ كاركردن، زمانی كوردی ده‌چێته‌ نێو گۆگڵ و مایكرۆسۆفت
صفحة 1 من اصل 1
 مواضيع مماثلة
-
» مایكرۆسۆفت : ویندۆز 7 زیاتر له‌ 300 ملیۆنی تێپه‌ڕاند
» ليكۆ ڕکابەری گۆگڵ دەکات
» یه‌كه‌م فلیمی ئاكشنی كوردی به‌رهه‌م ده‌هێنرێت...