ئازادی
خوشك و برا به‌ ڕێزه‌كان ئه‌وه‌ی له‌ ناو دڵتایه‌ ئه‌توانی له‌م مه‌كۆیه‌ به‌ ئازادانه‌ ده‌ربڕیت به‌ مه‌رجێ ته‌شهیر به‌ كه‌س مه‌كه‌
ئازادی
خوشك و برا به‌ ڕێزه‌كان ئه‌وه‌ی له‌ ناو دڵتایه‌ ئه‌توانی له‌م مه‌كۆیه‌ به‌ ئازادانه‌ ده‌ربڕیت به‌ مه‌رجێ ته‌شهیر به‌ كه‌س مه‌كه‌
ئازادی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

ئازادی

مه‌كۆیه‌ك بۆده‌ربڕینی ناخ به‌ ئازاد‌ی

الرئيسيةأحدث الصورالتسجيلسه‌ره‌كیكۆنترۆڵ په‌نێلدخوللیستی ئه‌نداماننامه‌ی تایبه‌تتۆماركردنچونه‌ژوره‌وه‌گه‌ڕان
به‌ بۆنه‌ی جه‌ژنی نه‌ورۆزه‌وه‌ پیرۆزبایی ئاراسته‌ی هه‌ر چوار پارچه‌ی كوردستان ده‌كه‌ین به‌ هیوای ئازادی له‌ نه‌ورۆزی داهاتوو
مواضيع مماثلة
كاتژمێر
به‌شداریكردن
Share |
ئه‌و بابه‌ته‌ له‌ گه‌ڵ فیسبوك به‌شداره‌
المواضيع الأخيرة
» گواردیؤلا: ساڵێكی تریش له‌ به‌رشه‌ڵۆنا ئه‌مێنمه‌وه‌.
ئامانجمان سێنازناوه‌كه‌یه‌(ئه‌بیداڵ) دركاندی كه‌ گواردیۆلا پیی وتون Emptyالسبت مايو 07, 2011 9:50 pm من طرف كه‌ته‌لونی

» نوكته‌ی تازه‌وگه‌رم!!!!!!!!!!
ئامانجمان سێنازناوه‌كه‌یه‌(ئه‌بیداڵ) دركاندی كه‌ گواردیۆلا پیی وتون Emptyالجمعة مايو 06, 2011 5:30 pm من طرف rawf

» ورته‌ ورت !!!!!
ئامانجمان سێنازناوه‌كه‌یه‌(ئه‌بیداڵ) دركاندی كه‌ گواردیۆلا پیی وتون Emptyالجمعة مايو 06, 2011 5:19 pm من طرف rawf

» ئیحتیماله‌
ئامانجمان سێنازناوه‌كه‌یه‌(ئه‌بیداڵ) دركاندی كه‌ گواردیۆلا پیی وتون Emptyالجمعة مايو 06, 2011 4:54 pm من طرف rawf

» خۆپیشاندان
ئامانجمان سێنازناوه‌كه‌یه‌(ئه‌بیداڵ) دركاندی كه‌ گواردیۆلا پیی وتون Emptyالجمعة مايو 06, 2011 4:48 pm من طرف rawf

» ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ئامانجمان سێنازناوه‌كه‌یه‌(ئه‌بیداڵ) دركاندی كه‌ گواردیۆلا پیی وتون Emptyالأربعاء أبريل 27, 2011 5:59 pm من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌لۆناو ئیشبییه‌ بۆ سێ خاڵی یاریه‌كه‌ یاری ده‌كه‌ن
ئامانجمان سێنازناوه‌كه‌یه‌(ئه‌بیداڵ) دركاندی كه‌ گواردیۆلا پیی وتون Emptyالأحد مارس 13, 2011 4:15 am من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌لۆناو 3 خاڵی تر
ئامانجمان سێنازناوه‌كه‌یه‌(ئه‌بیداڵ) دركاندی كه‌ گواردیۆلا پیی وتون Emptyالإثنين مارس 07, 2011 2:42 am من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌ لۆنا له‌ ڤالانسیای برده‌وه‌
ئامانجمان سێنازناوه‌كه‌یه‌(ئه‌بیداڵ) دركاندی كه‌ گواردیۆلا پیی وتون Emptyالخميس مارس 03, 2011 4:11 pm من طرف كه‌ته‌لونی

بحـث

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
هه‌واڵه‌كان
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية reddit      

قم بحفض و مشاطرة الرابط به رشلونا على موقع حفض الصفحات

قم بحفض و مشاطرة الرابط ئازادی على موقع حفض الصفحات
سه‌رژمێری

.: ژماره‌ی سه‌ردانی مه‌كۆ:.

ئامانجمان سێنازناوه‌كه‌یه‌(ئه‌بیداڵ) دركاندی كه‌ گواردیۆلا پیی وتون

كاتب الموضوعرسالة
leomesse

ئامانجمان سێنازناوه‌كه‌یه‌(ئه‌بیداڵ) دركاندی كه‌ گواردیۆلا پیی وتون Jb12915568671
ژماره‌ی ئه‌ندام : 14
ژماره‌ی په‌یامه‌كان : 2
كه‌سێتی : 0
میژوی تۆماركردن : 29/01/2011

ئامانجمان سێنازناوه‌كه‌یه‌(ئه‌بیداڵ) دركاندی كه‌ گواردیۆلا پیی وتون Empty
مُساهمةموضوع: ئامانجمان سێنازناوه‌كه‌یه‌(ئه‌بیداڵ) دركاندی كه‌ گواردیۆلا پیی وتون   ئامانجمان سێنازناوه‌كه‌یه‌(ئه‌بیداڵ) دركاندی كه‌ گواردیۆلا پیی وتون Emptyالإثنين يناير 31, 2011 10:49 pm

ئامانجمان سێنازناوه‌كه‌یه‌(ئه‌بیداڵ) دركاندی كه‌ گواردیۆلا پیی وتون Foto_459708_CAS

ئیریك ئه‌بیدالی فه‌ره‌نسی ئه‌مرۆ میوانی ڕۆژنامه‌كان بوو"سه‌ره‌تا باسی جیاوازی خاله‌كانی له‌گه‌ڵ یانه‌ی ریال مه‌درید كرد .ووتی ته‌نها حه‌فت خاڵ كه‌مه‌

ئه‌گه‌ر دویاری بدۆڕێنین ئه‌وا زۆر لێمان نزیك ده‌كه‌ونه‌وه‌و ململانێكه‌ توندتر ئه‌بێت .ئه‌وه‌ی گرنگه‌ به‌لامانه‌وه‌ ئێستا ئه‌وه‌یه‌ بتوانین هه‌موو یاریه‌كان ببه‌ینه‌وه‌و پارێزگاری له‌م جیاوازیه‌ بكه‌ین.هێشتا زووه‌ باس له‌ وه‌ده‌ست هێنانی نازناوی لالیگا بكه‌ین "به‌ڵام سه‌یری یاریزانه‌كانمان بكه‌ن سه‌ركه‌وتن له‌ چاوی هه‌رهه‌مویان ده‌بینن .ئاستی یاریزانه‌كانمان زۆر به‌رزه‌و له‌ ‌نایابترین پله‌دایه‌ .
له‌ دریژه‌ی وته‌كانیدا ووتی ریال یانه‌یه‌كی خراپ نیه‌ ئه‌ویش وه‌ك ئێمه‌ چاوی بڕیوه‌ته‌ نازناوی لالیگاو پاڵوانی ئه‌وروپا وه‌ دڵنیاشم له‌وه‌ی كه‌وا دۆڕانه‌ قورسه‌كه‌یان به‌رامبه‌رمان له‌ دوایین كلاسیكۆ بیر نه‌چۆته‌وه‌ كه‌وا 5-0 لیمان بردنه‌وه‌.له‌و كاتیه‌وه‌ یاریان نه‌دۆراندوه‌ تاوه‌ك دوێنێ ئۆساسۆنا به‌سه‌ریان زال بوو .
باسی له‌ گرفتی نیوان ڤالدانۆو مۆرینۆی كرد و ووتی زۆر كاریگه‌ری نابێت له‌ سه‌ر یاریزانان".هه‌ره‌ها ئه‌وه‌شی ئاشكرا كرد كه‌وا له‌ ڕاهێنانه‌ كانی به‌یانی گواردیۆلا ئه‌مری پێكردوین كه‌وا سه‌رنج نه‌ده‌ینه‌ خه‌ڵكانی تر و به‌رده‌وام بین له‌ كاركردن تا به‌ ئامانجه‌كانمان ده‌گه‌ین و ئه‌ویش وه‌ده‌ست هێنانی خولی لالیگاو جامی شای ئیسپانیاو جامی ئه‌وروپایه‌

" .

ئامانجمان سێنازناوه‌كه‌یه‌(ئه‌بیداڵ) دركاندی كه‌ گواردیۆلا پیی وتون Fasel

ئامانجمان سێنازناوه‌كه‌یه‌(ئه‌بیداڵ) دركاندی كه‌ گواردیۆلا پیی وتون
صفحة 1 من اصل 1
 مواضيع مماثلة
-
» قه‌ته‌ر به‌نیازی‌ گواردیۆلا یه‌
» چاو پێكه‌وتنی ڕۆژنامه‌گه‌ری گواردیۆلا