ئازادی
خوشك و برا به‌ ڕێزه‌كان ئه‌وه‌ی له‌ ناو دڵتایه‌ ئه‌توانی له‌م مه‌كۆیه‌ به‌ ئازادانه‌ ده‌ربڕیت به‌ مه‌رجێ ته‌شهیر به‌ كه‌س مه‌كه‌
ئازادی
خوشك و برا به‌ ڕێزه‌كان ئه‌وه‌ی له‌ ناو دڵتایه‌ ئه‌توانی له‌م مه‌كۆیه‌ به‌ ئازادانه‌ ده‌ربڕیت به‌ مه‌رجێ ته‌شهیر به‌ كه‌س مه‌كه‌
ئازادی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

ئازادی

مه‌كۆیه‌ك بۆده‌ربڕینی ناخ به‌ ئازاد‌ی

الرئيسيةأحدث الصورالتسجيلسه‌ره‌كیكۆنترۆڵ په‌نێلدخوللیستی ئه‌نداماننامه‌ی تایبه‌تتۆماركردنچونه‌ژوره‌وه‌گه‌ڕان
به‌ بۆنه‌ی جه‌ژنی نه‌ورۆزه‌وه‌ پیرۆزبایی ئاراسته‌ی هه‌ر چوار پارچه‌ی كوردستان ده‌كه‌ین به‌ هیوای ئازادی له‌ نه‌ورۆزی داهاتوو
مواضيع مماثلة
كاتژمێر
به‌شداریكردن
Share |
ئه‌و بابه‌ته‌ له‌ گه‌ڵ فیسبوك به‌شداره‌
المواضيع الأخيرة
» گواردیؤلا: ساڵێكی تریش له‌ به‌رشه‌ڵۆنا ئه‌مێنمه‌وه‌.
دانی ئه‌لڤێش و یانه‌ی مانشسته‌ر سیتی Emptyالسبت مايو 07, 2011 9:50 pm من طرف كه‌ته‌لونی

» نوكته‌ی تازه‌وگه‌رم!!!!!!!!!!
دانی ئه‌لڤێش و یانه‌ی مانشسته‌ر سیتی Emptyالجمعة مايو 06, 2011 5:30 pm من طرف rawf

» ورته‌ ورت !!!!!
دانی ئه‌لڤێش و یانه‌ی مانشسته‌ر سیتی Emptyالجمعة مايو 06, 2011 5:19 pm من طرف rawf

» ئیحتیماله‌
دانی ئه‌لڤێش و یانه‌ی مانشسته‌ر سیتی Emptyالجمعة مايو 06, 2011 4:54 pm من طرف rawf

» خۆپیشاندان
دانی ئه‌لڤێش و یانه‌ی مانشسته‌ر سیتی Emptyالجمعة مايو 06, 2011 4:48 pm من طرف rawf

» ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دانی ئه‌لڤێش و یانه‌ی مانشسته‌ر سیتی Emptyالأربعاء أبريل 27, 2011 5:59 pm من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌لۆناو ئیشبییه‌ بۆ سێ خاڵی یاریه‌كه‌ یاری ده‌كه‌ن
دانی ئه‌لڤێش و یانه‌ی مانشسته‌ر سیتی Emptyالأحد مارس 13, 2011 4:15 am من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌لۆناو 3 خاڵی تر
دانی ئه‌لڤێش و یانه‌ی مانشسته‌ر سیتی Emptyالإثنين مارس 07, 2011 2:42 am من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌ لۆنا له‌ ڤالانسیای برده‌وه‌
دانی ئه‌لڤێش و یانه‌ی مانشسته‌ر سیتی Emptyالخميس مارس 03, 2011 4:11 pm من طرف كه‌ته‌لونی

بحـث

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
هه‌واڵه‌كان
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية reddit      

قم بحفض و مشاطرة الرابط به رشلونا على موقع حفض الصفحات

قم بحفض و مشاطرة الرابط ئازادی على موقع حفض الصفحات
سه‌رژمێری

.: ژماره‌ی سه‌ردانی مه‌كۆ:.

دانی ئه‌لڤێش و یانه‌ی مانشسته‌ر سیتی

كاتب الموضوعرسالة
كه‌ته‌لونی
به‌ڕێوه‌به‌ری گشتی
كه‌ته‌لونی

[img]http://img406.imageshack.us/img406
دانی ئه‌لڤێش و یانه‌ی مانشسته‌ر سیتی I_folder_lock

ژماره‌ی ئه‌ندام : 1
ژماره‌ی په‌یامه‌كان : 180
كه‌سێتی : 0
میژوی تۆماركردن : 09/12/2010
ماڵپه‌ڕ : www.azad.mam9.com

دانی ئه‌لڤێش و یانه‌ی مانشسته‌ر سیتی Empty
مُساهمةموضوع: دانی ئه‌لڤێش و یانه‌ی مانشسته‌ر سیتی   دانی ئه‌لڤێش و یانه‌ی مانشسته‌ر سیتی Emptyالأحد يناير 23, 2011 11:12 pm

دانی ئه‌لڤێش و یانه‌ی مانشسته‌ر سیتی Foto_459053_CAS

یانه‌ی مانشسته‌ر سیتی 26 ملیۆن یۆرۆئه‌دات به‌ یانه‌ی به‌رشه‌لۆناو 9 ملیۆن یۆرۆش بۆ دانی ئه‌لڤیش بۆ وه‌ده‌ست هێنانی تا له‌ ڕیزی یانه‌كه‌یان یاری بكات .
ئه‌مه‌ ووته‌ی ڕۆژنامه‌ی سپۆرتی كه‌ته‌لۆنیایه‌ كه‌وا ئه‌مڕۆ بڵاوی كرده‌وه‌.
ڕۆژنامه‌كه‌ له‌ زمانی هه‌ندێ له‌ كارگێرانی یانه‌كه‌ زیاتر ئه‌وه‌ی دوپات كرده‌وه‌ كه‌وا گفتو گۆی هه‌ردوو یانه‌ گه‌یشتۆته‌ ئاستێكی پێشكه‌وتوو له‌ كۆتایدایه‌ .. ئیستا ئه‌لڤیش كه‌وا داوای زیاد كردنی موچه‌كه‌ی ده‌كات تا وه‌ك ئه‌نیستاو تشافی و پۆیۆل یه‌كسان بێت " به‌ڵام یانه‌ی به‌رشا تا ئێستا نه‌گه‌یشتونه‌ته‌ ڕێكه‌وتن له‌گه‌ڵ یاریزانی ناوبراو له‌ تازه‌ كردنه‌وه‌ی بۆنده‌كه‌ی. له‌ لایه‌كی تره‌وه‌ یانه‌ی كێلسیش داوای ئه‌م یاریزانه‌ ده‌كات و ئه‌مه‌ش وای كردوه‌ نرخه‌كه‌ی له‌ بازاڕدا به‌رز بێته‌وه‌"

https://azad.mam9.com

دانی ئه‌لڤێش و یانه‌ی مانشسته‌ر سیتی
صفحة 1 من اصل 1
 مواضيع مماثلة
-
» مێژوی یانه‌ی به‌رشه‌لۆنا