ئازادی
خوشك و برا به‌ ڕێزه‌كان ئه‌وه‌ی له‌ ناو دڵتایه‌ ئه‌توانی له‌م مه‌كۆیه‌ به‌ ئازادانه‌ ده‌ربڕیت به‌ مه‌رجێ ته‌شهیر به‌ كه‌س مه‌كه‌
ئازادی
خوشك و برا به‌ ڕێزه‌كان ئه‌وه‌ی له‌ ناو دڵتایه‌ ئه‌توانی له‌م مه‌كۆیه‌ به‌ ئازادانه‌ ده‌ربڕیت به‌ مه‌رجێ ته‌شهیر به‌ كه‌س مه‌كه‌
ئازادی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

ئازادی

مه‌كۆیه‌ك بۆده‌ربڕینی ناخ به‌ ئازاد‌ی

الرئيسيةأحدث الصورالتسجيلسه‌ره‌كیكۆنترۆڵ په‌نێلدخوللیستی ئه‌نداماننامه‌ی تایبه‌تتۆماركردنچونه‌ژوره‌وه‌گه‌ڕان
به‌ بۆنه‌ی جه‌ژنی نه‌ورۆزه‌وه‌ پیرۆزبایی ئاراسته‌ی هه‌ر چوار پارچه‌ی كوردستان ده‌كه‌ین به‌ هیوای ئازادی له‌ نه‌ورۆزی داهاتوو
مواضيع مماثلة
    كاتژمێر
    به‌شداریكردن
    Share |
    ئه‌و بابه‌ته‌ له‌ گه‌ڵ فیسبوك به‌شداره‌
    المواضيع الأخيرة
    » گواردیؤلا: ساڵێكی تریش له‌ به‌رشه‌ڵۆنا ئه‌مێنمه‌وه‌.
    سه‌یری كه‌ن ئه‌م دو براده‌ره‌ به‌ ماتۆڕ كه‌ر ده‌دزن Emptyالسبت مايو 07, 2011 9:50 pm من طرف كه‌ته‌لونی

» نوكته‌ی تازه‌وگه‌رم!!!!!!!!!!
    سه‌یری كه‌ن ئه‌م دو براده‌ره‌ به‌ ماتۆڕ كه‌ر ده‌دزن Emptyالجمعة مايو 06, 2011 5:30 pm من طرف rawf

» ورته‌ ورت !!!!!
    سه‌یری كه‌ن ئه‌م دو براده‌ره‌ به‌ ماتۆڕ كه‌ر ده‌دزن Emptyالجمعة مايو 06, 2011 5:19 pm من طرف rawf

» ئیحتیماله‌
    سه‌یری كه‌ن ئه‌م دو براده‌ره‌ به‌ ماتۆڕ كه‌ر ده‌دزن Emptyالجمعة مايو 06, 2011 4:54 pm من طرف rawf

» خۆپیشاندان
    سه‌یری كه‌ن ئه‌م دو براده‌ره‌ به‌ ماتۆڕ كه‌ر ده‌دزن Emptyالجمعة مايو 06, 2011 4:48 pm من طرف rawf

» ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سه‌یری كه‌ن ئه‌م دو براده‌ره‌ به‌ ماتۆڕ كه‌ر ده‌دزن Emptyالأربعاء أبريل 27, 2011 5:59 pm من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌لۆناو ئیشبییه‌ بۆ سێ خاڵی یاریه‌كه‌ یاری ده‌كه‌ن
    سه‌یری كه‌ن ئه‌م دو براده‌ره‌ به‌ ماتۆڕ كه‌ر ده‌دزن Emptyالأحد مارس 13, 2011 4:15 am من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌لۆناو 3 خاڵی تر
    سه‌یری كه‌ن ئه‌م دو براده‌ره‌ به‌ ماتۆڕ كه‌ر ده‌دزن Emptyالإثنين مارس 07, 2011 2:42 am من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌ لۆنا له‌ ڤالانسیای برده‌وه‌
    سه‌یری كه‌ن ئه‌م دو براده‌ره‌ به‌ ماتۆڕ كه‌ر ده‌دزن Emptyالخميس مارس 03, 2011 4:11 pm من طرف كه‌ته‌لونی

بحـث

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
    هه‌واڵه‌كان
    تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية
    تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية reddit      

قم بحفض و مشاطرة الرابط به رشلونا على موقع حفض الصفحات

قم بحفض و مشاطرة الرابط ئازادی على موقع حفض الصفحات
    سه‌رژمێری

.: ژماره‌ی سه‌ردانی مه‌كۆ:.

سه‌یری كه‌ن ئه‌م دو براده‌ره‌ به‌ ماتۆڕ كه‌ر ده‌دزن

كاتب الموضوعرسالة
    kamar

سه‌یری كه‌ن ئه‌م دو براده‌ره‌ به‌ ماتۆڕ كه‌ر ده‌دزن Jb12915568671
    ژماره‌ی ئه‌ندام : 6
    ژماره‌ی په‌یامه‌كان : 4
    كه‌سێتی : 0
    میژوی تۆماركردن : 04/01/2011

سه‌یری كه‌ن ئه‌م دو براده‌ره‌ به‌ ماتۆڕ كه‌ر ده‌دزن Empty
    مُساهمةموضوع: سه‌یری كه‌ن ئه‌م دو براده‌ره‌ به‌ ماتۆڕ كه‌ر ده‌دزن   سه‌یری كه‌ن ئه‌م دو براده‌ره‌ به‌ ماتۆڕ كه‌ر ده‌دزن Emptyالسبت يناير 22, 2011 9:10 pm

یه‌كه‌م جاره‌ شتی واببینم
    دووكه‌س به‌ ماتۆڕ كه‌رو جاشكێك ئه‌دزن

Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question

سه‌یری كه‌ن ئه‌م دو براده‌ره‌ به‌ ماتۆڕ كه‌ر ده‌دزن
    صفحة 1 من اصل 1
     مواضيع مماثلة
    -
    » مێسی ئێستا بێ براده‌ره‌