ئازادی
خوشك و برا به‌ ڕێزه‌كان ئه‌وه‌ی له‌ ناو دڵتایه‌ ئه‌توانی له‌م مه‌كۆیه‌ به‌ ئازادانه‌ ده‌ربڕیت به‌ مه‌رجێ ته‌شهیر به‌ كه‌س مه‌كه‌
ئازادی
خوشك و برا به‌ ڕێزه‌كان ئه‌وه‌ی له‌ ناو دڵتایه‌ ئه‌توانی له‌م مه‌كۆیه‌ به‌ ئازادانه‌ ده‌ربڕیت به‌ مه‌رجێ ته‌شهیر به‌ كه‌س مه‌كه‌
ئازادی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

ئازادی

مه‌كۆیه‌ك بۆده‌ربڕینی ناخ به‌ ئازاد‌ی

الرئيسيةأحدث الصورالتسجيلسه‌ره‌كیكۆنترۆڵ په‌نێلدخوللیستی ئه‌نداماننامه‌ی تایبه‌تتۆماركردنچونه‌ژوره‌وه‌گه‌ڕان
به‌ بۆنه‌ی جه‌ژنی نه‌ورۆزه‌وه‌ پیرۆزبایی ئاراسته‌ی هه‌ر چوار پارچه‌ی كوردستان ده‌كه‌ین به‌ هیوای ئازادی له‌ نه‌ورۆزی داهاتوو
كاتژمێر
به‌شداریكردن
Share |
ئه‌و بابه‌ته‌ له‌ گه‌ڵ فیسبوك به‌شداره‌
المواضيع الأخيرة
» گواردیؤلا: ساڵێكی تریش له‌ به‌رشه‌ڵۆنا ئه‌مێنمه‌وه‌.
گه‌ر ده‌ته‌وێ بزانی له‌ ناو پرسه‌ی ژنان چ هه‌یه‌ Emptyالسبت مايو 07, 2011 9:50 pm من طرف كه‌ته‌لونی

» نوكته‌ی تازه‌وگه‌رم!!!!!!!!!!
گه‌ر ده‌ته‌وێ بزانی له‌ ناو پرسه‌ی ژنان چ هه‌یه‌ Emptyالجمعة مايو 06, 2011 5:30 pm من طرف rawf

» ورته‌ ورت !!!!!
گه‌ر ده‌ته‌وێ بزانی له‌ ناو پرسه‌ی ژنان چ هه‌یه‌ Emptyالجمعة مايو 06, 2011 5:19 pm من طرف rawf

» ئیحتیماله‌
گه‌ر ده‌ته‌وێ بزانی له‌ ناو پرسه‌ی ژنان چ هه‌یه‌ Emptyالجمعة مايو 06, 2011 4:54 pm من طرف rawf

» خۆپیشاندان
گه‌ر ده‌ته‌وێ بزانی له‌ ناو پرسه‌ی ژنان چ هه‌یه‌ Emptyالجمعة مايو 06, 2011 4:48 pm من طرف rawf

» ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گه‌ر ده‌ته‌وێ بزانی له‌ ناو پرسه‌ی ژنان چ هه‌یه‌ Emptyالأربعاء أبريل 27, 2011 5:59 pm من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌لۆناو ئیشبییه‌ بۆ سێ خاڵی یاریه‌كه‌ یاری ده‌كه‌ن
گه‌ر ده‌ته‌وێ بزانی له‌ ناو پرسه‌ی ژنان چ هه‌یه‌ Emptyالأحد مارس 13, 2011 4:15 am من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌لۆناو 3 خاڵی تر
گه‌ر ده‌ته‌وێ بزانی له‌ ناو پرسه‌ی ژنان چ هه‌یه‌ Emptyالإثنين مارس 07, 2011 2:42 am من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌ لۆنا له‌ ڤالانسیای برده‌وه‌
گه‌ر ده‌ته‌وێ بزانی له‌ ناو پرسه‌ی ژنان چ هه‌یه‌ Emptyالخميس مارس 03, 2011 4:11 pm من طرف كه‌ته‌لونی

بحـث

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
هه‌واڵه‌كان
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية reddit      

قم بحفض و مشاطرة الرابط به رشلونا على موقع حفض الصفحات

قم بحفض و مشاطرة الرابط ئازادی على موقع حفض الصفحات
سه‌رژمێری

.: ژماره‌ی سه‌ردانی مه‌كۆ:.

گه‌ر ده‌ته‌وێ بزانی له‌ ناو پرسه‌ی ژنان چ هه‌یه‌

كاتب الموضوعرسالة
kamar

گه‌ر ده‌ته‌وێ بزانی له‌ ناو پرسه‌ی ژنان چ هه‌یه‌ Jb12915568671
ژماره‌ی ئه‌ندام : 6
ژماره‌ی په‌یامه‌كان : 4
كه‌سێتی : 0
میژوی تۆماركردن : 04/01/2011

گه‌ر ده‌ته‌وێ بزانی له‌ ناو پرسه‌ی ژنان چ هه‌یه‌ Empty
مُساهمةموضوع: گه‌ر ده‌ته‌وێ بزانی له‌ ناو پرسه‌ی ژنان چ هه‌یه‌   گه‌ر ده‌ته‌وێ بزانی له‌ ناو پرسه‌ی ژنان چ هه‌یه‌ Emptyالسبت يناير 22, 2011 8:16 pm

زۆرێك له‌ ئیمه‌ به‌ په‌رۆشه‌ بۆ زانینی ئاخاوتن و ڕه‌فتار كردنی ژنان له‌ ناو پرسه‌دا
بۆیه‌ ئازیزانم ئه‌م ڤیدیۆ خنجیلانه‌م بۆ ئاماده‌ كردون به‌س توخوا زۆر پێمه‌كه‌نن......
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

گه‌ر ده‌ته‌وێ بزانی له‌ ناو پرسه‌ی ژنان چ هه‌یه‌
صفحة 1 من اصل 1