ئازادی
خوشك و برا به‌ ڕێزه‌كان ئه‌وه‌ی له‌ ناو دڵتایه‌ ئه‌توانی له‌م مه‌كۆیه‌ به‌ ئازادانه‌ ده‌ربڕیت به‌ مه‌رجێ ته‌شهیر به‌ كه‌س مه‌كه‌
ئازادی
خوشك و برا به‌ ڕێزه‌كان ئه‌وه‌ی له‌ ناو دڵتایه‌ ئه‌توانی له‌م مه‌كۆیه‌ به‌ ئازادانه‌ ده‌ربڕیت به‌ مه‌رجێ ته‌شهیر به‌ كه‌س مه‌كه‌
ئازادی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

ئازادی

مه‌كۆیه‌ك بۆده‌ربڕینی ناخ به‌ ئازاد‌ی

الرئيسيةأحدث الصورالتسجيلسه‌ره‌كیكۆنترۆڵ په‌نێلدخوللیستی ئه‌نداماننامه‌ی تایبه‌تتۆماركردنچونه‌ژوره‌وه‌گه‌ڕان
به‌ بۆنه‌ی جه‌ژنی نه‌ورۆزه‌وه‌ پیرۆزبایی ئاراسته‌ی هه‌ر چوار پارچه‌ی كوردستان ده‌كه‌ین به‌ هیوای ئازادی له‌ نه‌ورۆزی داهاتوو
مواضيع مماثلة
كاتژمێر
به‌شداریكردن
Share |
ئه‌و بابه‌ته‌ له‌ گه‌ڵ فیسبوك به‌شداره‌
المواضيع الأخيرة
» گواردیؤلا: ساڵێكی تریش له‌ به‌رشه‌ڵۆنا ئه‌مێنمه‌وه‌.
دوا یاری به‌رشا له‌ خولی یه‌كه‌می لالیگا Emptyالسبت مايو 07, 2011 9:50 pm من طرف كه‌ته‌لونی

» نوكته‌ی تازه‌وگه‌رم!!!!!!!!!!
دوا یاری به‌رشا له‌ خولی یه‌كه‌می لالیگا Emptyالجمعة مايو 06, 2011 5:30 pm من طرف rawf

» ورته‌ ورت !!!!!
دوا یاری به‌رشا له‌ خولی یه‌كه‌می لالیگا Emptyالجمعة مايو 06, 2011 5:19 pm من طرف rawf

» ئیحتیماله‌
دوا یاری به‌رشا له‌ خولی یه‌كه‌می لالیگا Emptyالجمعة مايو 06, 2011 4:54 pm من طرف rawf

» خۆپیشاندان
دوا یاری به‌رشا له‌ خولی یه‌كه‌می لالیگا Emptyالجمعة مايو 06, 2011 4:48 pm من طرف rawf

» ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوا یاری به‌رشا له‌ خولی یه‌كه‌می لالیگا Emptyالأربعاء أبريل 27, 2011 5:59 pm من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌لۆناو ئیشبییه‌ بۆ سێ خاڵی یاریه‌كه‌ یاری ده‌كه‌ن
دوا یاری به‌رشا له‌ خولی یه‌كه‌می لالیگا Emptyالأحد مارس 13, 2011 4:15 am من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌لۆناو 3 خاڵی تر
دوا یاری به‌رشا له‌ خولی یه‌كه‌می لالیگا Emptyالإثنين مارس 07, 2011 2:42 am من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌ لۆنا له‌ ڤالانسیای برده‌وه‌
دوا یاری به‌رشا له‌ خولی یه‌كه‌می لالیگا Emptyالخميس مارس 03, 2011 4:11 pm من طرف كه‌ته‌لونی

بحـث

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
هه‌واڵه‌كان
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية reddit      

قم بحفض و مشاطرة الرابط به رشلونا على موقع حفض الصفحات

قم بحفض و مشاطرة الرابط ئازادی على موقع حفض الصفحات
سه‌رژمێری

.: ژماره‌ی سه‌ردانی مه‌كۆ:.

دوا یاری به‌رشا له‌ خولی یه‌كه‌می لالیگا

كاتب الموضوعرسالة
كه‌ته‌لونی
به‌ڕێوه‌به‌ری گشتی
كه‌ته‌لونی

[img]http://img406.imageshack.us/img406
دوا یاری به‌رشا له‌ خولی یه‌كه‌می لالیگا I_folder_lock

ژماره‌ی ئه‌ندام : 1
ژماره‌ی په‌یامه‌كان : 180
كه‌سێتی : 0
میژوی تۆماركردن : 09/12/2010
ماڵپه‌ڕ : www.azad.mam9.com

دوا یاری به‌رشا له‌ خولی یه‌كه‌می لالیگا Empty
مُساهمةموضوع: دوا یاری به‌رشا له‌ خولی یه‌كه‌می لالیگا   دوا یاری به‌رشا له‌ خولی یه‌كه‌می لالیگا Emptyالإثنين يناير 17, 2011 4:15 pm

كۆتایی خولی یه‌كه‌م له‌ وه‌رزی 2010+2011 و به‌رشه‌لۆنا پێشه‌نگه‌ به‌ كۆی 52 خاڵ ...دوا یاری به‌رشا له‌گه‌ڵ مه‌له‌گه‌ بوو توانی به‌چوار گۆل به‌رامبه‌ر به‌ گۆلێك یاریه‌كه‌ بباته‌وه‌و 3 خاڵی گرنگ وه‌ده‌ست بێنێ و جیاوازی خاڵه‌كان فراوانتر بكات له‌ گه‌ڵ ڕكابه‌ره‌كه‌ی یانه‌ی ریال مه‌دریددوای ئه‌وه‌ی له‌گه‌ڵ ئه‌لمێریا یه‌كسان بوون به‌گۆلێك بۆ هه‌ر لایه‌ك...له‌م یاریه‌دا پێدرۆ جوانترین ئاستی پێشكه‌ش كردو گۆلێكیشی تۆمار كرد.. له‌ م یاریه‌دا هه‌موو یاریزانه‌كان ئاستێكی به‌رزیان پێشكه‌ش كردو كۆنترؤلی یاریگاین كرد هه‌ر له‌ سه‌ره‌تای یاریه‌كه‌ تاكلێدانی فیكه‌ی ناوبژیوان ...ڕۆژنامه‌ی سپۆرت هه‌روه‌ك پیشه‌یه‌تی دوای هه‌موو یاریه‌ك ئاستی یاریزانه‌كان ده‌پاڵێورێ له‌م یاریه‌شدا هه‌ریه‌ك له‌ یاریزانان( ڤاڵدیس+پیكێ+مێسی +ئه‌نێستا+ئه‌ده‌ریانهو+ئه‌فیلای بۆیان ) (7) خاڵیان به‌ ده‌ست هێناو هه‌ریه‌ك له‌

(بوكیتس+شاڤی+پیرۆ) (Cool خاڵیان وه‌ده‌ست هێناو .

پۆیۆل و ڤییاو ئه‌بیدال (9) خاڵیان وه‌ده‌ست هێنا
دوای به‌كۆتا هاتنی یاریه‌كه‌ بیلگرینی ڕاهێنه‌ری مه‌له‌گه‌ وتی ئه‌م دۆڕانه‌ بۆ یاریزانه‌ تازه‌كانی یانه‌ كاردانه‌وه‌ی خراپ و كاریگه‌ری ده‌بێت له‌ سه‌ر یاریزانه‌كانی تریش .چوار به‌ یه‌كیش به‌لامانه‌وه‌ سه‌یر نیه‌ زۆر یانه‌ی له‌ مه‌ به‌ هێزتر شكستی گه‌وه‌ره‌تری خواردووه‌ ..هه‌مو حه‌فته‌یه‌ك ده‌بینین یانه‌كان به‌ده‌ست به‌رشا ده‌ناڵێنن به‌تایبه‌تیش یانه‌ی ڕیال كه‌وا باشترین یاریزانی هه‌یه‌و هه‌روه‌ها باشترین راهینه‌ری جیهان

له‌م یاریه‌دا ئه‌لڤیش توشی پێكان هات ...هه‌روه‌ها ژماره‌ی پێوانه‌ی پێشوی شكاند كه‌وا له‌ 28 یاری نه‌دۆڕابو ئیستا له‌ 29 یاری له‌دوای یه‌ك بێ دۆڕانه‌.
گواردیۆلا دوای یاریه‌كه‌ ووتی نیوه‌ وه‌رزێكی زۆر سه‌ركه‌وتومان به‌ڕێكردو به‌ ژماره‌یه‌كی پێوانه‌یی كه‌وا 52 خاڵه‌"له‌ درێژه‌ی لێدوانه‌كه‌ی پرسی ئه‌وه‌ی كرد ئایا ده‌توانین به‌هه‌مان شێوه‌ خولی دووه‌م به‌ڕێ بكه‌ین ؟؟؟؟ .ئه‌وه‌شی دوپات كرده‌وه‌ كه‌وا زه‌حمه‌تی گه‌وره‌ ماوه‌و ڕكابه‌ره‌كانیان ڤیاریال و ڤالانسیاو ریال مه‌درید له‌ م وه‌رزه‌دا ئاستیا باشه‌و ململانێی نازناوه‌كه‌ ده‌كه‌ن..به‌ڵام دروشمی ئێمه‌ سه‌ركه‌وتنه‌ تا كۆتایی وه‌رزو وه‌ده‌ست هێنانی نازناوه‌كه‌...
https://azad.mam9.com

دوا یاری به‌رشا له‌ خولی یه‌كه‌می لالیگا
صفحة 1 من اصل 1
 مواضيع مماثلة
-
» له‌ یه‌كه‌م یاری خولی دووه‌می لالیگابه‌رشه‌ له‌گه‌ڵ رایسینگ