ئازادی
خوشك و برا به‌ ڕێزه‌كان ئه‌وه‌ی له‌ ناو دڵتایه‌ ئه‌توانی له‌م مه‌كۆیه‌ به‌ ئازادانه‌ ده‌ربڕیت به‌ مه‌رجێ ته‌شهیر به‌ كه‌س مه‌كه‌
ئازادی
خوشك و برا به‌ ڕێزه‌كان ئه‌وه‌ی له‌ ناو دڵتایه‌ ئه‌توانی له‌م مه‌كۆیه‌ به‌ ئازادانه‌ ده‌ربڕیت به‌ مه‌رجێ ته‌شهیر به‌ كه‌س مه‌كه‌
ئازادی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

ئازادی

مه‌كۆیه‌ك بۆده‌ربڕینی ناخ به‌ ئازاد‌ی

الرئيسيةأحدث الصورالتسجيلسه‌ره‌كیكۆنترۆڵ په‌نێلدخوللیستی ئه‌نداماننامه‌ی تایبه‌تتۆماركردنچونه‌ژوره‌وه‌گه‌ڕان
به‌ بۆنه‌ی جه‌ژنی نه‌ورۆزه‌وه‌ پیرۆزبایی ئاراسته‌ی هه‌ر چوار پارچه‌ی كوردستان ده‌كه‌ین به‌ هیوای ئازادی له‌ نه‌ورۆزی داهاتوو
مواضيع مماثلة
كاتژمێر
به‌شداریكردن
Share |
ئه‌و بابه‌ته‌ له‌ گه‌ڵ فیسبوك به‌شداره‌
المواضيع الأخيرة
» گواردیؤلا: ساڵێكی تریش له‌ به‌رشه‌ڵۆنا ئه‌مێنمه‌وه‌.
میشیل پلاتینی و ڕۆمه‌نیگا ستایشی به‌رشه‌لۆنا ده‌كه‌ن Emptyالسبت مايو 07, 2011 9:50 pm من طرف كه‌ته‌لونی

» نوكته‌ی تازه‌وگه‌رم!!!!!!!!!!
میشیل پلاتینی و ڕۆمه‌نیگا ستایشی به‌رشه‌لۆنا ده‌كه‌ن Emptyالجمعة مايو 06, 2011 5:30 pm من طرف rawf

» ورته‌ ورت !!!!!
میشیل پلاتینی و ڕۆمه‌نیگا ستایشی به‌رشه‌لۆنا ده‌كه‌ن Emptyالجمعة مايو 06, 2011 5:19 pm من طرف rawf

» ئیحتیماله‌
میشیل پلاتینی و ڕۆمه‌نیگا ستایشی به‌رشه‌لۆنا ده‌كه‌ن Emptyالجمعة مايو 06, 2011 4:54 pm من طرف rawf

» خۆپیشاندان
میشیل پلاتینی و ڕۆمه‌نیگا ستایشی به‌رشه‌لۆنا ده‌كه‌ن Emptyالجمعة مايو 06, 2011 4:48 pm من طرف rawf

» ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میشیل پلاتینی و ڕۆمه‌نیگا ستایشی به‌رشه‌لۆنا ده‌كه‌ن Emptyالأربعاء أبريل 27, 2011 5:59 pm من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌لۆناو ئیشبییه‌ بۆ سێ خاڵی یاریه‌كه‌ یاری ده‌كه‌ن
میشیل پلاتینی و ڕۆمه‌نیگا ستایشی به‌رشه‌لۆنا ده‌كه‌ن Emptyالأحد مارس 13, 2011 4:15 am من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌لۆناو 3 خاڵی تر
میشیل پلاتینی و ڕۆمه‌نیگا ستایشی به‌رشه‌لۆنا ده‌كه‌ن Emptyالإثنين مارس 07, 2011 2:42 am من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌ لۆنا له‌ ڤالانسیای برده‌وه‌
میشیل پلاتینی و ڕۆمه‌نیگا ستایشی به‌رشه‌لۆنا ده‌كه‌ن Emptyالخميس مارس 03, 2011 4:11 pm من طرف كه‌ته‌لونی

بحـث

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
هه‌واڵه‌كان
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية reddit      

قم بحفض و مشاطرة الرابط به رشلونا على موقع حفض الصفحات

قم بحفض و مشاطرة الرابط ئازادی على موقع حفض الصفحات
سه‌رژمێری

.: ژماره‌ی سه‌ردانی مه‌كۆ:.

میشیل پلاتینی و ڕۆمه‌نیگا ستایشی به‌رشه‌لۆنا ده‌كه‌ن

كاتب الموضوعرسالة
كه‌ته‌لونی
به‌ڕێوه‌به‌ری گشتی
كه‌ته‌لونی

[img]http://img406.imageshack.us/img406
میشیل پلاتینی و ڕۆمه‌نیگا ستایشی به‌رشه‌لۆنا ده‌كه‌ن I_folder_lock

ژماره‌ی ئه‌ندام : 1
ژماره‌ی په‌یامه‌كان : 180
كه‌سێتی : 0
میژوی تۆماركردن : 09/12/2010
ماڵپه‌ڕ : www.azad.mam9.com

میشیل پلاتینی و ڕۆمه‌نیگا ستایشی به‌رشه‌لۆنا ده‌كه‌ن Empty
مُساهمةموضوع: میشیل پلاتینی و ڕۆمه‌نیگا ستایشی به‌رشه‌لۆنا ده‌كه‌ن   میشیل پلاتینی و ڕۆمه‌نیگا ستایشی به‌رشه‌لۆنا ده‌كه‌ن Emptyالخميس يناير 13, 2011 2:30 am

میشیل پلاتینی و ڕۆمه‌نیگا ستایشی به‌رشه‌لۆنا ده‌كه‌ن E__archivo_photo_10_1_1_20110112_yfi02f1.tif6

میشیل پلاتینی سه‌رۆكی یه‌كیتی تۆپی پێ ی ئه‌وروپا ووتی ده‌با به‌رشه‌لۆنا وه‌ك نمونه‌یك وه‌رگرین له‌ چۆنیه‌تی پێگه‌یاندنی یاریزانه‌ لاوه‌كان و گرنگی دان به‌ پشتیوانیكردن به‌ قوتابخانه‌ی خۆماڵی هه‌رله‌درێژه‌ی ووته‌كه‌یدا ڕووی له‌ هه‌موو یانه‌كانی ئه‌ورپاكرد ودوپاتی كرده‌وه‌ كه‌وا ده‌بێت ئه‌وانیش هه‌مان ڕێچكه‌ی به‌رشه‌لۆنا بگرن...
هه‌روه‌ها ڕۆمه‌نیگاش پاڵپشتی پلاتینی كرد له‌ بیرو بۆچونه‌كانی
وه‌ ئه‌وه‌ی دوپات كرده‌وه‌ كه‌وا ئوانیش له‌ بایرن مینشن گرنگی زۆر ئه‌ده‌ن به‌ لاوه‌كان و ووتی سوود له‌ ڤان گال وه‌رده‌گرین كه‌وا ماوه‌یه‌ك له‌ كامپ نو ژیاوه‌و شاره‌زاییه‌كی ته‌واوی هه‌یه‌ له‌ مامه‌له‌ كردنی لاوان به‌ شێوازی به‌رشه‌لۆنا

Basketball
https://azad.mam9.com

میشیل پلاتینی و ڕۆمه‌نیگا ستایشی به‌رشه‌لۆنا ده‌كه‌ن
صفحة 1 من اصل 1
 مواضيع مماثلة
-
» میشیل پلاتینی: میسی بێ هاوتایه‌ براوه‌ش ده‌بێ قاره‌مان بێت
» مێژوی یانه‌ی به‌رشه‌لۆنا
» به‌رشه‌لۆنا و (3) خاڵی گرنگ...