ئازادی
خوشك و برا به‌ ڕێزه‌كان ئه‌وه‌ی له‌ ناو دڵتایه‌ ئه‌توانی له‌م مه‌كۆیه‌ به‌ ئازادانه‌ ده‌ربڕیت به‌ مه‌رجێ ته‌شهیر به‌ كه‌س مه‌كه‌
ئازادی
خوشك و برا به‌ ڕێزه‌كان ئه‌وه‌ی له‌ ناو دڵتایه‌ ئه‌توانی له‌م مه‌كۆیه‌ به‌ ئازادانه‌ ده‌ربڕیت به‌ مه‌رجێ ته‌شهیر به‌ كه‌س مه‌كه‌
ئازادی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

ئازادی

مه‌كۆیه‌ك بۆده‌ربڕینی ناخ به‌ ئازاد‌ی

الرئيسيةأحدث الصورالتسجيلسه‌ره‌كیكۆنترۆڵ په‌نێلدخوللیستی ئه‌نداماننامه‌ی تایبه‌تتۆماركردنچونه‌ژوره‌وه‌گه‌ڕان
به‌ بۆنه‌ی جه‌ژنی نه‌ورۆزه‌وه‌ پیرۆزبایی ئاراسته‌ی هه‌ر چوار پارچه‌ی كوردستان ده‌كه‌ین به‌ هیوای ئازادی له‌ نه‌ورۆزی داهاتوو
مواضيع مماثلة
كاتژمێر
به‌شداریكردن
Share |
ئه‌و بابه‌ته‌ له‌ گه‌ڵ فیسبوك به‌شداره‌
المواضيع الأخيرة
» گواردیؤلا: ساڵێكی تریش له‌ به‌رشه‌ڵۆنا ئه‌مێنمه‌وه‌.
لیونیل میسی باشترین یاریزانی جیهان  Emptyالسبت مايو 07, 2011 9:50 pm من طرف كه‌ته‌لونی

» نوكته‌ی تازه‌وگه‌رم!!!!!!!!!!
لیونیل میسی باشترین یاریزانی جیهان  Emptyالجمعة مايو 06, 2011 5:30 pm من طرف rawf

» ورته‌ ورت !!!!!
لیونیل میسی باشترین یاریزانی جیهان  Emptyالجمعة مايو 06, 2011 5:19 pm من طرف rawf

» ئیحتیماله‌
لیونیل میسی باشترین یاریزانی جیهان  Emptyالجمعة مايو 06, 2011 4:54 pm من طرف rawf

» خۆپیشاندان
لیونیل میسی باشترین یاریزانی جیهان  Emptyالجمعة مايو 06, 2011 4:48 pm من طرف rawf

» ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لیونیل میسی باشترین یاریزانی جیهان  Emptyالأربعاء أبريل 27, 2011 5:59 pm من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌لۆناو ئیشبییه‌ بۆ سێ خاڵی یاریه‌كه‌ یاری ده‌كه‌ن
لیونیل میسی باشترین یاریزانی جیهان  Emptyالأحد مارس 13, 2011 4:15 am من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌لۆناو 3 خاڵی تر
لیونیل میسی باشترین یاریزانی جیهان  Emptyالإثنين مارس 07, 2011 2:42 am من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌ لۆنا له‌ ڤالانسیای برده‌وه‌
لیونیل میسی باشترین یاریزانی جیهان  Emptyالخميس مارس 03, 2011 4:11 pm من طرف كه‌ته‌لونی

بحـث

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
هه‌واڵه‌كان
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية reddit      

قم بحفض و مشاطرة الرابط به رشلونا على موقع حفض الصفحات

قم بحفض و مشاطرة الرابط ئازادی على موقع حفض الصفحات
سه‌رژمێری

.: ژماره‌ی سه‌ردانی مه‌كۆ:.

لیونیل میسی باشترین یاریزانی جیهان

كاتب الموضوعرسالة
كه‌ته‌لونی
به‌ڕێوه‌به‌ری گشتی
كه‌ته‌لونی

[img]http://img406.imageshack.us/img406
لیونیل میسی باشترین یاریزانی جیهان  I_folder_lock

ژماره‌ی ئه‌ندام : 1
ژماره‌ی په‌یامه‌كان : 180
كه‌سێتی : 0
میژوی تۆماركردن : 09/12/2010
ماڵپه‌ڕ : www.azad.mam9.com

لیونیل میسی باشترین یاریزانی جیهان  Empty
مُساهمةموضوع: لیونیل میسی باشترین یاریزانی جیهان    لیونیل میسی باشترین یاریزانی جیهان  Emptyالثلاثاء يناير 11, 2011 10:27 pm

لیونیل میسی باشترین یاریزانی جیهان  Moz-screenshot-3
شه‌وی ڕابردوو له‌ ئاهه‌نگێكی قه‌شه‌نگداله‌ زیۆرخ كه‌ساڵانه‌ به‌ سپۆنسه‌ری گۆڤاری فرانس فوتبول وفیفا ڕێك ده‌خرێت به‌ ئاماده‌بونی جوزیف پلاته‌رو میشیل پلاتینی و چه‌ندین ناوداری وه‌رزشی جیهانی تر خه‌ڵاتی باشترین یاریزان و باشترین ڕاهێنه‌رو باشترین پێكهاته‌ی جیهان و جوانترین گۆل به‌ڕێوه‌چوو ئه‌وه‌ی جێگه‌ی دڵخۆشیه‌ كه‌وا پشكی شێر به‌ر یانه‌ی به‌رشه‌لۆنا كه‌وت هه‌ر له‌ باشترین یاریزانی جیهان كه‌وا سێ یاریزانی به‌رشه‌ كێبڕركێیان بوو له‌ سه‌ر نازناوه‌كه‌ ئه‌وانبش (ئه‌ندریس ئه‌نێستا و شافی هێرناندێزو لیۆنێل میس) بوون پێچه‌وانه‌ی هه‌موو پێشبینیه‌كان كه‌وا له‌ به‌رژه‌وندی ئه‌نیستاو شافی دابون میسی نازناناوه‌كه‌ی پێبه‌خشرا وبه‌ تۆپی زێرینی خه‌ڵات كرا ...هه‌ر له‌م شه‌وه‌دا باشترین پێكهاته‌ی جیهان ده‌ستنیشانكرا كه‌وا شه‌ش یاریزانی به‌رشه‌ له‌ پێكهاته‌كه‌ن ئه‌وانیش (پۆیۆل+جیرارد پێك+دیڤید ڤیا+میسی+ئنیستا+شاڤی )بون له‌باشترین ڕاهێنه‌ره‌كانیش گواردیۆلا كێبڕكێ ی بوو به‌ڵام به‌بۆ چونی زۆربه‌ ی شاره‌زایان له‌ ده‌ستنیشانكردنی گواردیۆلا بۆ باشترین ڕاهێنه‌ر مافی خۆی نه‌دراوه‌تێ

لیونیل میسی باشترین یاریزانی جیهان  121148_news
لیونیل میسی باشترین یاریزانی جیهان  Foto_458217_CAS

لیونیل میسی باشترین یاریزانی جیهان  1-23
https://azad.mam9.com

لیونیل میسی باشترین یاریزانی جیهان
صفحة 1 من اصل 1
 مواضيع مماثلة
-
» تۆپی زێرین و باشترین یاریزانی 2010
» میشیل پلاتینی: میسی بێ هاوتایه‌ براوه‌ش ده‌بێ قاره‌مان بێت
» میسی له‌ كۆتایی وه‌رزی ئه‌مسال (62) گۆل تۆمار ده‌كات