ئازادی
خوشك و برا به‌ ڕێزه‌كان ئه‌وه‌ی له‌ ناو دڵتایه‌ ئه‌توانی له‌م مه‌كۆیه‌ به‌ ئازادانه‌ ده‌ربڕیت به‌ مه‌رجێ ته‌شهیر به‌ كه‌س مه‌كه‌
ئازادی
خوشك و برا به‌ ڕێزه‌كان ئه‌وه‌ی له‌ ناو دڵتایه‌ ئه‌توانی له‌م مه‌كۆیه‌ به‌ ئازادانه‌ ده‌ربڕیت به‌ مه‌رجێ ته‌شهیر به‌ كه‌س مه‌كه‌
ئازادی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

ئازادی

مه‌كۆیه‌ك بۆده‌ربڕینی ناخ به‌ ئازاد‌ی

الرئيسيةأحدث الصورالتسجيلسه‌ره‌كیكۆنترۆڵ په‌نێلدخوللیستی ئه‌نداماننامه‌ی تایبه‌تتۆماركردنچونه‌ژوره‌وه‌گه‌ڕان
به‌ بۆنه‌ی جه‌ژنی نه‌ورۆزه‌وه‌ پیرۆزبایی ئاراسته‌ی هه‌ر چوار پارچه‌ی كوردستان ده‌كه‌ین به‌ هیوای ئازادی له‌ نه‌ورۆزی داهاتوو
كاتژمێر
به‌شداریكردن
Share |
ئه‌و بابه‌ته‌ له‌ گه‌ڵ فیسبوك به‌شداره‌
المواضيع الأخيرة
» گواردیؤلا: ساڵێكی تریش له‌ به‌رشه‌ڵۆنا ئه‌مێنمه‌وه‌.
ڕکابه‌ری فه‌یس بووک به‌ڕێوه‌یه‌!!؟؟!... Emptyالسبت مايو 07, 2011 9:50 pm من طرف كه‌ته‌لونی

» نوكته‌ی تازه‌وگه‌رم!!!!!!!!!!
ڕکابه‌ری فه‌یس بووک به‌ڕێوه‌یه‌!!؟؟!... Emptyالجمعة مايو 06, 2011 5:30 pm من طرف rawf

» ورته‌ ورت !!!!!
ڕکابه‌ری فه‌یس بووک به‌ڕێوه‌یه‌!!؟؟!... Emptyالجمعة مايو 06, 2011 5:19 pm من طرف rawf

» ئیحتیماله‌
ڕکابه‌ری فه‌یس بووک به‌ڕێوه‌یه‌!!؟؟!... Emptyالجمعة مايو 06, 2011 4:54 pm من طرف rawf

» خۆپیشاندان
ڕکابه‌ری فه‌یس بووک به‌ڕێوه‌یه‌!!؟؟!... Emptyالجمعة مايو 06, 2011 4:48 pm من طرف rawf

» ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ڕکابه‌ری فه‌یس بووک به‌ڕێوه‌یه‌!!؟؟!... Emptyالأربعاء أبريل 27, 2011 5:59 pm من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌لۆناو ئیشبییه‌ بۆ سێ خاڵی یاریه‌كه‌ یاری ده‌كه‌ن
ڕکابه‌ری فه‌یس بووک به‌ڕێوه‌یه‌!!؟؟!... Emptyالأحد مارس 13, 2011 4:15 am من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌لۆناو 3 خاڵی تر
ڕکابه‌ری فه‌یس بووک به‌ڕێوه‌یه‌!!؟؟!... Emptyالإثنين مارس 07, 2011 2:42 am من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌ لۆنا له‌ ڤالانسیای برده‌وه‌
ڕکابه‌ری فه‌یس بووک به‌ڕێوه‌یه‌!!؟؟!... Emptyالخميس مارس 03, 2011 4:11 pm من طرف كه‌ته‌لونی

بحـث

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
هه‌واڵه‌كان
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية reddit      

قم بحفض و مشاطرة الرابط به رشلونا على موقع حفض الصفحات

قم بحفض و مشاطرة الرابط ئازادی على موقع حفض الصفحات
سه‌رژمێری

.: ژماره‌ی سه‌ردانی مه‌كۆ:.

ڕکابه‌ری فه‌یس بووک به‌ڕێوه‌یه‌!!؟؟!...

كاتب الموضوعرسالة
كه‌ته‌لونی
به‌ڕێوه‌به‌ری گشتی
كه‌ته‌لونی

[img]http://img406.imageshack.us/img406
ڕکابه‌ری فه‌یس بووک به‌ڕێوه‌یه‌!!؟؟!... I_folder_lock

ژماره‌ی ئه‌ندام : 1
ژماره‌ی په‌یامه‌كان : 180
كه‌سێتی : 0
میژوی تۆماركردن : 09/12/2010
ماڵپه‌ڕ : www.azad.mam9.com

ڕکابه‌ری فه‌یس بووک به‌ڕێوه‌یه‌!!؟؟!... Empty
مُساهمةموضوع: ڕکابه‌ری فه‌یس بووک به‌ڕێوه‌یه‌!!؟؟!...   ڕکابه‌ری فه‌یس بووک به‌ڕێوه‌یه‌!!؟؟!... Emptyالجمعة فبراير 18, 2011 11:37 pm

ڕکابه‌ری فه‌یس بووک به‌ڕێوه‌یه‌!!؟؟!... Coca_Kazi_Tha_Google_Me_Mixtape

لە هاوینی ئەم ساڵدا لەهەندێک دەزگاکانی ڕاگەیاندنەوە هەواڵێک دزەی کردبوو ، گوایە گوگڵ سەرگەرمی دروستکردنی خزمەتگوزاریەکی هاوشێوەی فەیسبووکە بەناوی «Google Me» ، ئێستا ئەو هەواڵە پشتراسکرایەوە.
«Eric Schmidt » بەڕێوەبەری گــوگڵ ئەو هەواڵەی پشتراسکردەوەو بڕیارە لە پاییزی ئەم ساڵداخزمەتگوزاری «Google Me» پێشکەش بکرێت.
"Schmid " دەڵێت ، مەبەست لەم خزمەتگوزارییە کۆپیەکی فەیسبووک نییە ، بەڵکو “تیمێکی پەیوەندیە کۆمەڵایەتییەکانە” ە و گەڕان لەخۆدەگرێت و لەڕیگەی گوگڵەوە بە شێوەیەکی تر پێشکەش دەکرێت.
شایانی باسە داخراوی فەیسبووک بەڕووی گـوگڵ و نەهێشتن و نەدانی زانیاریەکانی فەیسبووک بە گەوگڵ هۆکاری سەرەکی ئەوەبوون کە گوگڵ بیر لە خزمەتگوزاری «Google Me» بکاتەوە.
https://azad.mam9.com

ڕکابه‌ری فه‌یس بووک به‌ڕێوه‌یه‌!!؟؟!...
صفحة 1 من اصل 1