ئازادی
خوشك و برا به‌ ڕێزه‌كان ئه‌وه‌ی له‌ ناو دڵتایه‌ ئه‌توانی له‌م مه‌كۆیه‌ به‌ ئازادانه‌ ده‌ربڕیت به‌ مه‌رجێ ته‌شهیر به‌ كه‌س مه‌كه‌
ئازادی
خوشك و برا به‌ ڕێزه‌كان ئه‌وه‌ی له‌ ناو دڵتایه‌ ئه‌توانی له‌م مه‌كۆیه‌ به‌ ئازادانه‌ ده‌ربڕیت به‌ مه‌رجێ ته‌شهیر به‌ كه‌س مه‌كه‌
ئازادی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

ئازادی

مه‌كۆیه‌ك بۆده‌ربڕینی ناخ به‌ ئازاد‌ی

الرئيسيةأحدث الصورالتسجيلسه‌ره‌كیكۆنترۆڵ په‌نێلدخوللیستی ئه‌نداماننامه‌ی تایبه‌تتۆماركردنچونه‌ژوره‌وه‌گه‌ڕان
به‌ بۆنه‌ی جه‌ژنی نه‌ورۆزه‌وه‌ پیرۆزبایی ئاراسته‌ی هه‌ر چوار پارچه‌ی كوردستان ده‌كه‌ین به‌ هیوای ئازادی له‌ نه‌ورۆزی داهاتوو
كاتژمێر
به‌شداریكردن
Share |
ئه‌و بابه‌ته‌ له‌ گه‌ڵ فیسبوك به‌شداره‌
المواضيع الأخيرة
» گواردیؤلا: ساڵێكی تریش له‌ به‌رشه‌ڵۆنا ئه‌مێنمه‌وه‌.
حوان لاپۆرتاو دادگایی كردنی  Emptyالسبت مايو 07, 2011 9:50 pm من طرف كه‌ته‌لونی

» نوكته‌ی تازه‌وگه‌رم!!!!!!!!!!
حوان لاپۆرتاو دادگایی كردنی  Emptyالجمعة مايو 06, 2011 5:30 pm من طرف rawf

» ورته‌ ورت !!!!!
حوان لاپۆرتاو دادگایی كردنی  Emptyالجمعة مايو 06, 2011 5:19 pm من طرف rawf

» ئیحتیماله‌
حوان لاپۆرتاو دادگایی كردنی  Emptyالجمعة مايو 06, 2011 4:54 pm من طرف rawf

» خۆپیشاندان
حوان لاپۆرتاو دادگایی كردنی  Emptyالجمعة مايو 06, 2011 4:48 pm من طرف rawf

» ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حوان لاپۆرتاو دادگایی كردنی  Emptyالأربعاء أبريل 27, 2011 5:59 pm من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌لۆناو ئیشبییه‌ بۆ سێ خاڵی یاریه‌كه‌ یاری ده‌كه‌ن
حوان لاپۆرتاو دادگایی كردنی  Emptyالأحد مارس 13, 2011 4:15 am من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌لۆناو 3 خاڵی تر
حوان لاپۆرتاو دادگایی كردنی  Emptyالإثنين مارس 07, 2011 2:42 am من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌ لۆنا له‌ ڤالانسیای برده‌وه‌
حوان لاپۆرتاو دادگایی كردنی  Emptyالخميس مارس 03, 2011 4:11 pm من طرف كه‌ته‌لونی

بحـث

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
هه‌واڵه‌كان
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية reddit      

قم بحفض و مشاطرة الرابط به رشلونا على موقع حفض الصفحات

قم بحفض و مشاطرة الرابط ئازادی على موقع حفض الصفحات
سه‌رژمێری

.: ژماره‌ی سه‌ردانی مه‌كۆ:.

حوان لاپۆرتاو دادگایی كردنی

كاتب الموضوعرسالة
كه‌ته‌لونی
به‌ڕێوه‌به‌ری گشتی
كه‌ته‌لونی

[img]http://img406.imageshack.us/img406
حوان لاپۆرتاو دادگایی كردنی  I_folder_lock

ژماره‌ی ئه‌ندام : 1
ژماره‌ی په‌یامه‌كان : 180
كه‌سێتی : 0
میژوی تۆماركردن : 09/12/2010
ماڵپه‌ڕ : www.azad.mam9.com

حوان لاپۆرتاو دادگایی كردنی  Empty
مُساهمةموضوع: حوان لاپۆرتاو دادگایی كردنی    حوان لاپۆرتاو دادگایی كردنی  Emptyالإثنين فبراير 14, 2011 12:19 am

له‌ چاوپێكه‌وتنێكی ته‌له‌ڤزیۆنی ئه‌وروپا پریس خوان لاپۆرتای سه‌رۆكی پێشوی یانه‌ی به‌ر شه‌لۆنا ووتی زۆر خۆشحاڵم به‌ تازه‌كردنه‌وه‌ی بۆنهده‌كه‌ی گواردیۆلا بو ڕاستی هه‌ر ئه‌وه‌ ده‌توانێت یانه‌كه‌ له‌ سه‌ركوتنێكه‌وه‌ بۆ سه‌ركه‌وتنی ترو وه‌دست هێنانی نازناوو پاڵه‌وانێتیه‌كان .. شه‌ره‌فێكی گه‌وره‌یه‌ بۆ هه‌موو هانده‌رانی به‌رشه‌لۆنا كه‌وا گواردیۆلا له‌ سه‌ر كورسی یه‌ده‌گی به‌رشه‌ لۆنا ده‌بینن .تیمی یانه‌ی به‌رشه‌لۆنا به‌ باوه‌ڕی من له‌ توانایدایه‌ بۆ ساڵانێكی دورو درێژ به‌ رده‌وام بێت له‌ وه‌ده‌ست هێنانی جام و نازناوی زیاتر .به‌ڵام نابێ ئێمه‌ به‌رده‌وام داوا له‌ یاریزانان بكه‌ین كه‌وا هه‌موو نازناوه‌كان وه‌ده‌ست بێنن " ئه‌و شه‌ش نازناوه‌ی به‌ده‌ستمان هێنا وه‌رزێكی ئه‌فسوناوی بوو .
سه‌باره‌ت به‌ دادگایكرنه‌كه‌ی ووتی سێشه‌مه‌ی داهاتوو له‌ دادگا روبه‌روی یه‌ك ده‌بینه‌وه‌ له‌ گه‌ڵ به‌ڕیوه‌به‌رایه‌تی یانه‌ی به‌رشه‌لۆنا .
لاپۆرتا داوای له‌ یانه‌ كرد كه‌وا هه‌موو به‌لگه‌نامه‌كان بێنن بۆ دادگا بۆ ئه‌وه‌ی تاوانبار بناسرێت و به‌ سزای خۆی بگات "به‌ڵام رۆسێل زۆر مه‌ترسی هه‌یه‌ له‌ ئاشكراكردنی به‌ ڵگه‌نامه‌كان بۆیه‌ تا ئێستا ئه‌و به‌ڵگه‌نامانه‌ی نه‌هێناوه‌ بۆ دادگا.
من له‌مه‌ خۆشنابم كه‌وا به‌ درۆ ویستیان ناوبانگم بزڕێنن به‌وه‌ی كه‌وا من پاره‌ی یانه‌م بۆ خۆم گلدابته‌وه‌ .
تائێستا من ته‌نها به‌رگریم له‌ خۆم كردووه‌ نه‌وه‌ك هێرش بۆ سه‌ر ئیداره‌ی تازه‌ی یانه‌كه‌

حوان لاپۆرتاو دادگایی كردنی  1297595972_0[/size]
https://azad.mam9.com

حوان لاپۆرتاو دادگایی كردنی
صفحة 1 من اصل 1