ئازادی
خوشك و برا به‌ ڕێزه‌كان ئه‌وه‌ی له‌ ناو دڵتایه‌ ئه‌توانی له‌م مه‌كۆیه‌ به‌ ئازادانه‌ ده‌ربڕیت به‌ مه‌رجێ ته‌شهیر به‌ كه‌س مه‌كه‌
ئازادی
خوشك و برا به‌ ڕێزه‌كان ئه‌وه‌ی له‌ ناو دڵتایه‌ ئه‌توانی له‌م مه‌كۆیه‌ به‌ ئازادانه‌ ده‌ربڕیت به‌ مه‌رجێ ته‌شهیر به‌ كه‌س مه‌كه‌
ئازادی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

ئازادی

مه‌كۆیه‌ك بۆده‌ربڕینی ناخ به‌ ئازاد‌ی

الرئيسيةأحدث الصورالتسجيلسه‌ره‌كیكۆنترۆڵ په‌نێلدخوللیستی ئه‌نداماننامه‌ی تایبه‌تتۆماركردنچونه‌ژوره‌وه‌گه‌ڕان
به‌ بۆنه‌ی جه‌ژنی نه‌ورۆزه‌وه‌ پیرۆزبایی ئاراسته‌ی هه‌ر چوار پارچه‌ی كوردستان ده‌كه‌ین به‌ هیوای ئازادی له‌ نه‌ورۆزی داهاتوو
كاتژمێر
به‌شداریكردن
Share |
ئه‌و بابه‌ته‌ له‌ گه‌ڵ فیسبوك به‌شداره‌
المواضيع الأخيرة
» گواردیؤلا: ساڵێكی تریش له‌ به‌رشه‌ڵۆنا ئه‌مێنمه‌وه‌.
بارشا و چه‌ندین خه‌ڵاتی تر ئه‌مشه‌و له‌ زیۆرخ Emptyالسبت مايو 07, 2011 9:50 pm من طرف كه‌ته‌لونی

» نوكته‌ی تازه‌وگه‌رم!!!!!!!!!!
بارشا و چه‌ندین خه‌ڵاتی تر ئه‌مشه‌و له‌ زیۆرخ Emptyالجمعة مايو 06, 2011 5:30 pm من طرف rawf

» ورته‌ ورت !!!!!
بارشا و چه‌ندین خه‌ڵاتی تر ئه‌مشه‌و له‌ زیۆرخ Emptyالجمعة مايو 06, 2011 5:19 pm من طرف rawf

» ئیحتیماله‌
بارشا و چه‌ندین خه‌ڵاتی تر ئه‌مشه‌و له‌ زیۆرخ Emptyالجمعة مايو 06, 2011 4:54 pm من طرف rawf

» خۆپیشاندان
بارشا و چه‌ندین خه‌ڵاتی تر ئه‌مشه‌و له‌ زیۆرخ Emptyالجمعة مايو 06, 2011 4:48 pm من طرف rawf

» ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بارشا و چه‌ندین خه‌ڵاتی تر ئه‌مشه‌و له‌ زیۆرخ Emptyالأربعاء أبريل 27, 2011 5:59 pm من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌لۆناو ئیشبییه‌ بۆ سێ خاڵی یاریه‌كه‌ یاری ده‌كه‌ن
بارشا و چه‌ندین خه‌ڵاتی تر ئه‌مشه‌و له‌ زیۆرخ Emptyالأحد مارس 13, 2011 4:15 am من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌لۆناو 3 خاڵی تر
بارشا و چه‌ندین خه‌ڵاتی تر ئه‌مشه‌و له‌ زیۆرخ Emptyالإثنين مارس 07, 2011 2:42 am من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌ لۆنا له‌ ڤالانسیای برده‌وه‌
بارشا و چه‌ندین خه‌ڵاتی تر ئه‌مشه‌و له‌ زیۆرخ Emptyالخميس مارس 03, 2011 4:11 pm من طرف كه‌ته‌لونی

بحـث

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
هه‌واڵه‌كان
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية reddit      

قم بحفض و مشاطرة الرابط به رشلونا على موقع حفض الصفحات

قم بحفض و مشاطرة الرابط ئازادی على موقع حفض الصفحات
سه‌رژمێری

.: ژماره‌ی سه‌ردانی مه‌كۆ:.

بارشا و چه‌ندین خه‌ڵاتی تر ئه‌مشه‌و له‌ زیۆرخ

كاتب الموضوعرسالة
كه‌ته‌لونی
به‌ڕێوه‌به‌ری گشتی
كه‌ته‌لونی

[img]http://img406.imageshack.us/img406
بارشا و چه‌ندین خه‌ڵاتی تر ئه‌مشه‌و له‌ زیۆرخ I_folder_lock

ژماره‌ی ئه‌ندام : 1
ژماره‌ی په‌یامه‌كان : 180
كه‌سێتی : 0
میژوی تۆماركردن : 09/12/2010
ماڵپه‌ڕ : www.azad.mam9.com

بارشا و چه‌ندین خه‌ڵاتی تر ئه‌مشه‌و له‌ زیۆرخ Empty
مُساهمةموضوع: بارشا و چه‌ندین خه‌ڵاتی تر ئه‌مشه‌و له‌ زیۆرخ   بارشا و چه‌ندین خه‌ڵاتی تر ئه‌مشه‌و له‌ زیۆرخ Emptyالإثنين يناير 10, 2011 8:03 pm

بارشا و چه‌ندین خه‌ڵاتی تر ئه‌مشه‌و له‌ زیۆرخ Foto_458104_CAS

هه‌ر ئه‌وڕۆ له‌ گه‌ڵ ئاشكراكردنی ناوی باشترین یاریزانی ساڵی 2010 كه‌وا هه‌رسێ یاریزانی یانه‌ی به‌رشه‌لۆنا پێشبڕكێ ی ده‌كه‌ن "میسی و تشاڤی و ئه‌نێستا ..به‌ڵام ئه‌مه‌ به‌س نیه‌ بۆ یانه‌ی به‌رشه‌ "به‌ڵكو شه‌ش یاریزانی به‌رشا له‌ پێكهاته‌ی تیپی جیهانن شه‌ش یاریزانه‌كه‌ش ئه‌مانه‌ن ( میسی +تشاڤی + ئه‌نێستا + دیڤید ڤیا + پۆیۆل + جیرارد پێكێ ) كه‌واته‌ ڕه‌نگی پێكهاته‌كه‌ سور شینه‌

هه‌روه‌ها جوانترین گۆل یاریزانی به‌توانای به‌رشه‌ له‌ یانه‌ی ڤالانسیا تۆماری كرد پیشبركێیه‌تی له‌گه‌ڵ (ڤان بروكهوست+ڕوبین +ئالتینتۆپ +یۆكۆهیما هالینوس +بوروس +نیمار + تشیكیبالا +سه‌میر نه‌سری)بۆ وه‌ده‌ست هێنانی خه‌ڵاتی پۆشكاش وه‌جگه‌ له‌مه‌ش جوسیب گواردیۆلا ڕاهێنه‌ری یانه‌ی به‌رشا ئاماده‌ ده‌بێت بۆپێشبڕكێ ی باشترین ڕاهێنه‌ری ساڵی 2010

https://azad.mam9.com

بارشا و چه‌ندین خه‌ڵاتی تر ئه‌مشه‌و له‌ زیۆرخ
صفحة 1 من اصل 1