ئازادی
خوشك و برا به‌ ڕێزه‌كان ئه‌وه‌ی له‌ ناو دڵتایه‌ ئه‌توانی له‌م مه‌كۆیه‌ به‌ ئازادانه‌ ده‌ربڕیت به‌ مه‌رجێ ته‌شهیر به‌ كه‌س مه‌كه‌
ئازادی
خوشك و برا به‌ ڕێزه‌كان ئه‌وه‌ی له‌ ناو دڵتایه‌ ئه‌توانی له‌م مه‌كۆیه‌ به‌ ئازادانه‌ ده‌ربڕیت به‌ مه‌رجێ ته‌شهیر به‌ كه‌س مه‌كه‌
ئازادی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

ئازادی

مه‌كۆیه‌ك بۆده‌ربڕینی ناخ به‌ ئازاد‌ی

الرئيسيةأحدث الصورالتسجيلسه‌ره‌كیكۆنترۆڵ په‌نێلدخوللیستی ئه‌نداماننامه‌ی تایبه‌تتۆماركردنچونه‌ژوره‌وه‌گه‌ڕان
به‌ بۆنه‌ی جه‌ژنی نه‌ورۆزه‌وه‌ پیرۆزبایی ئاراسته‌ی هه‌ر چوار پارچه‌ی كوردستان ده‌كه‌ین به‌ هیوای ئازادی له‌ نه‌ورۆزی داهاتوو
مواضيع مماثلة
كاتژمێر
به‌شداریكردن
Share |
ئه‌و بابه‌ته‌ له‌ گه‌ڵ فیسبوك به‌شداره‌
المواضيع الأخيرة
» گواردیؤلا: ساڵێكی تریش له‌ به‌رشه‌ڵۆنا ئه‌مێنمه‌وه‌.
پێدرۆ ڕۆد ڕێگزو ژماره‌یه‌كی پێوانه‌یی Emptyالسبت مايو 07, 2011 9:50 pm من طرف كه‌ته‌لونی

» نوكته‌ی تازه‌وگه‌رم!!!!!!!!!!
پێدرۆ ڕۆد ڕێگزو ژماره‌یه‌كی پێوانه‌یی Emptyالجمعة مايو 06, 2011 5:30 pm من طرف rawf

» ورته‌ ورت !!!!!
پێدرۆ ڕۆد ڕێگزو ژماره‌یه‌كی پێوانه‌یی Emptyالجمعة مايو 06, 2011 5:19 pm من طرف rawf

» ئیحتیماله‌
پێدرۆ ڕۆد ڕێگزو ژماره‌یه‌كی پێوانه‌یی Emptyالجمعة مايو 06, 2011 4:54 pm من طرف rawf

» خۆپیشاندان
پێدرۆ ڕۆد ڕێگزو ژماره‌یه‌كی پێوانه‌یی Emptyالجمعة مايو 06, 2011 4:48 pm من طرف rawf

» ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پێدرۆ ڕۆد ڕێگزو ژماره‌یه‌كی پێوانه‌یی Emptyالأربعاء أبريل 27, 2011 5:59 pm من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌لۆناو ئیشبییه‌ بۆ سێ خاڵی یاریه‌كه‌ یاری ده‌كه‌ن
پێدرۆ ڕۆد ڕێگزو ژماره‌یه‌كی پێوانه‌یی Emptyالأحد مارس 13, 2011 4:15 am من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌لۆناو 3 خاڵی تر
پێدرۆ ڕۆد ڕێگزو ژماره‌یه‌كی پێوانه‌یی Emptyالإثنين مارس 07, 2011 2:42 am من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌ لۆنا له‌ ڤالانسیای برده‌وه‌
پێدرۆ ڕۆد ڕێگزو ژماره‌یه‌كی پێوانه‌یی Emptyالخميس مارس 03, 2011 4:11 pm من طرف كه‌ته‌لونی

بحـث

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
هه‌واڵه‌كان
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية reddit      

قم بحفض و مشاطرة الرابط به رشلونا على موقع حفض الصفحات

قم بحفض و مشاطرة الرابط ئازادی على موقع حفض الصفحات
سه‌رژمێری

.: ژماره‌ی سه‌ردانی مه‌كۆ:.

پێدرۆ ڕۆد ڕێگزو ژماره‌یه‌كی پێوانه‌یی

كاتب الموضوعرسالة
كه‌ته‌لونی
به‌ڕێوه‌به‌ری گشتی
كه‌ته‌لونی

[img]http://img406.imageshack.us/img406
پێدرۆ ڕۆد ڕێگزو ژماره‌یه‌كی پێوانه‌یی I_folder_lock

ژماره‌ی ئه‌ندام : 1
ژماره‌ی په‌یامه‌كان : 180
كه‌سێتی : 0
میژوی تۆماركردن : 09/12/2010
ماڵپه‌ڕ : www.azad.mam9.com

پێدرۆ ڕۆد ڕێگزو ژماره‌یه‌كی پێوانه‌یی Empty
مُساهمةموضوع: پێدرۆ ڕۆد ڕێگزو ژماره‌یه‌كی پێوانه‌یی   پێدرۆ ڕۆد ڕێگزو ژماره‌یه‌كی پێوانه‌یی Emptyالسبت فبراير 05, 2011 11:58 pm

پێدرۆ ڕۆد ڕێگزو ژماره‌یه‌كی پێوانه‌یی Foto_458664_CAS

یاریزانی به‌ توانا ( پێدرۆ ڕۆدڕێگز ) توانی یه‌كسان بێت له‌ گه‌ڵ ئه‌فسانه‌ی پێشوی یانه‌ی به‌رشه‌لۆنا (خریستۆ ستۆیشكۆڤ) كه‌وا (6) یاریه‌ له‌سه‌ر یه‌ك گۆل تۆمار ده‌كات له‌ دوایین شه‌ش یاریدا توانیویه‌تی هه‌شت گۆل تۆمار بكات له‌ هه‌ر یه‌ك له‌ یانه‌كانی ( ئیسپانیۆل " لیڤانتی " دیپورتیڤۆ لاكه‌رۆنیا " مه‌له‌گا " ڕایسینگ سستاندارد " هێركۆلیس) ..
ئه‌گه‌ر پێدرۆ ئه‌مڕۆتوانی به‌رامبه‌ر ئه‌تله‌تیكۆ مه‌درید گۆل تۆمار بكات ئه‌وا له‌ گه‌ڵ ئه‌فسانه‌ی جیهانی تۆپی پێ (یوهان كرویف) یه‌كسان ده‌بێت كه‌وا پێشوو له‌ وه‌رزی 73/74 له‌ حه‌وت یاری له‌دوای یه‌ك توانیبوی گۆل تۆماربكات...

عدل سابقا من قبل كه‌ته‌لونی في الأحد فبراير 06, 2011 12:12 am عدل 1 مرات (السبب : ********************)
https://azad.mam9.com

پێدرۆ ڕۆد ڕێگزو ژماره‌یه‌كی پێوانه‌یی
صفحة 1 من اصل 1
 مواضيع مماثلة
-
» لیو ژماره‌ پێوانه‌ییه‌كان ده‌شكێنێت
» به‌ر شه‌لۆنا و ژماره‌یه‌كی تری پێوانه‌یی مێژویی