ئازادی
خوشك و برا به‌ ڕێزه‌كان ئه‌وه‌ی له‌ ناو دڵتایه‌ ئه‌توانی له‌م مه‌كۆیه‌ به‌ ئازادانه‌ ده‌ربڕیت به‌ مه‌رجێ ته‌شهیر به‌ كه‌س مه‌كه‌
ئازادی
خوشك و برا به‌ ڕێزه‌كان ئه‌وه‌ی له‌ ناو دڵتایه‌ ئه‌توانی له‌م مه‌كۆیه‌ به‌ ئازادانه‌ ده‌ربڕیت به‌ مه‌رجێ ته‌شهیر به‌ كه‌س مه‌كه‌
ئازادی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

ئازادی

مه‌كۆیه‌ك بۆده‌ربڕینی ناخ به‌ ئازاد‌ی

الرئيسيةأحدث الصورالتسجيلسه‌ره‌كیكۆنترۆڵ په‌نێلدخوللیستی ئه‌نداماننامه‌ی تایبه‌تتۆماركردنچونه‌ژوره‌وه‌گه‌ڕان
به‌ بۆنه‌ی جه‌ژنی نه‌ورۆزه‌وه‌ پیرۆزبایی ئاراسته‌ی هه‌ر چوار پارچه‌ی كوردستان ده‌كه‌ین به‌ هیوای ئازادی له‌ نه‌ورۆزی داهاتوو
مواضيع مماثلة
كاتژمێر
به‌شداریكردن
Share |
ئه‌و بابه‌ته‌ له‌ گه‌ڵ فیسبوك به‌شداره‌
المواضيع الأخيرة
» گواردیؤلا: ساڵێكی تریش له‌ به‌رشه‌ڵۆنا ئه‌مێنمه‌وه‌.
گرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Emptyالسبت مايو 07, 2011 9:50 pm من طرف كه‌ته‌لونی

» نوكته‌ی تازه‌وگه‌رم!!!!!!!!!!
گرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Emptyالجمعة مايو 06, 2011 5:30 pm من طرف rawf

» ورته‌ ورت !!!!!
گرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Emptyالجمعة مايو 06, 2011 5:19 pm من طرف rawf

» ئیحتیماله‌
گرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Emptyالجمعة مايو 06, 2011 4:54 pm من طرف rawf

» خۆپیشاندان
گرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Emptyالجمعة مايو 06, 2011 4:48 pm من طرف rawf

» ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Emptyالأربعاء أبريل 27, 2011 5:59 pm من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌لۆناو ئیشبییه‌ بۆ سێ خاڵی یاریه‌كه‌ یاری ده‌كه‌ن
گرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Emptyالأحد مارس 13, 2011 4:15 am من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌لۆناو 3 خاڵی تر
گرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Emptyالإثنين مارس 07, 2011 2:42 am من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌ لۆنا له‌ ڤالانسیای برده‌وه‌
گرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Emptyالخميس مارس 03, 2011 4:11 pm من طرف كه‌ته‌لونی

بحـث

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
هه‌واڵه‌كان
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية reddit      

قم بحفض و مشاطرة الرابط به رشلونا على موقع حفض الصفحات

قم بحفض و مشاطرة الرابط ئازادی على موقع حفض الصفحات
سه‌رژمێری

.: ژماره‌ی سه‌ردانی مه‌كۆ:.

گرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا

كاتب الموضوعرسالة
كه‌ته‌لونی
به‌ڕێوه‌به‌ری گشتی
كه‌ته‌لونی

[img]http://img406.imageshack.us/img406
گرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا I_folder_lock

ژماره‌ی ئه‌ندام : 1
ژماره‌ی په‌یامه‌كان : 180
كه‌سێتی : 0
میژوی تۆماركردن : 09/12/2010
ماڵپه‌ڕ : www.azad.mam9.com

گرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Empty
مُساهمةموضوع: گرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا   گرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Emptyالثلاثاء فبراير 01, 2011 1:32 am

سلاوهاوریان

گرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا !

گرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Kurdclick775558536c

به‌ پێى هه‌واڵێكى رۆژنامه‌ى " ئیسنتا" Monseual 701" ناوى ئه‌و
كۆمپیوته‌ره‌ جوان و سه‌رنج راكێش و گرانبه‌هایه‌ ، كه‌ له‌ رێگاى
ئه‌نترنێته‌وه‌ مه‌زادكراوه‌ . به‌كاربه‌رانى ئه‌و كۆمپیوته‌ره‌ ده‌توانن
دوایین ته‌كنۆلۆژییه‌كان له‌و بواره‌ دا له‌ به‌رده‌ست بێت.هه‌رچه‌ند ئێستا
چه‌ندین جۆره‌ كۆمپیوته‌ر به‌ شێوه‌ و مۆدیلى جیاواز له‌ جیهاندا دروست
ده‌كرێت به‌ڵام شاره‌زایان پێیان وایه‌ كه‌ ئه‌و كۆمپیوته‌ره‌ به‌
گرانبه‌هاترین كۆمپیوته‌رى جیهان هه‌ژمار ده‌كرێت كه‌ به‌هاكه‌ى 30 هه‌زار
دۆلاره‌.

كۆمپیوته‌رى جۆرى " Monseual 701" له‌ 3554 پارچه‌ ئه‌ڵماس ، هه‌روه‌ها كێسى ئه‌و كۆمپیوته‌ره‌ش له‌ زێر وبلور دروستكراوه‌.

جێى ئاماژه‌پێدانه‌ ، به‌شه‌كانى ناو كۆمپیوته‌رى " Monseual 701" بریتین
له‌ " هارد دیسكێكى 500 گیگابایتى ، كارتى گرافیكى ATI Radeon HD 4000 و
هه‌روه‌ها ئیسپیكه‌رى به‌ كوالێتى دالبى .

گرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Roseگرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Roseگرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Roseگرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Roseگرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Roseگرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Roseگرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Roseگرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Roseگرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Roseگرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Roseگرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Roseگرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Roseگرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Roseگرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Roseگرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Roseگرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Roseگرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Roseگرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Roseگرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Roseگرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Roseگرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Roseگرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Roseگرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Roseگرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Roseگرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Rose گرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Roseگرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا Rose
https://azad.mam9.com

گرانبه‌هاترین " كۆمپیوته‌رى جیهان " له‌ كۆریاى باشوور دروستكرا
صفحة 1 من اصل 1
 مواضيع مماثلة
-
» چۆن كۆمپیوته‌ره‌كه‌ت له‌ هاكه‌ر دائه‌خه‌یت
»  كۆمپیوته‌ری‌ ده‌ستی‌ (3D) به‌رهه‌مده‌هێندرێت
» هۆكاری خاوبونه‌وه‌ی كۆمپیوته‌ر