ئازادی
خوشك و برا به‌ ڕێزه‌كان ئه‌وه‌ی له‌ ناو دڵتایه‌ ئه‌توانی له‌م مه‌كۆیه‌ به‌ ئازادانه‌ ده‌ربڕیت به‌ مه‌رجێ ته‌شهیر به‌ كه‌س مه‌كه‌
ئازادی
خوشك و برا به‌ ڕێزه‌كان ئه‌وه‌ی له‌ ناو دڵتایه‌ ئه‌توانی له‌م مه‌كۆیه‌ به‌ ئازادانه‌ ده‌ربڕیت به‌ مه‌رجێ ته‌شهیر به‌ كه‌س مه‌كه‌
ئازادی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

ئازادی

مه‌كۆیه‌ك بۆده‌ربڕینی ناخ به‌ ئازاد‌ی

الرئيسيةأحدث الصورالتسجيلسه‌ره‌كیكۆنترۆڵ په‌نێلدخوللیستی ئه‌نداماننامه‌ی تایبه‌تتۆماركردنچونه‌ژوره‌وه‌گه‌ڕان
به‌ بۆنه‌ی جه‌ژنی نه‌ورۆزه‌وه‌ پیرۆزبایی ئاراسته‌ی هه‌ر چوار پارچه‌ی كوردستان ده‌كه‌ین به‌ هیوای ئازادی له‌ نه‌ورۆزی داهاتوو
كاتژمێر
به‌شداریكردن
Share |
ئه‌و بابه‌ته‌ له‌ گه‌ڵ فیسبوك به‌شداره‌
المواضيع الأخيرة
» گواردیؤلا: ساڵێكی تریش له‌ به‌رشه‌ڵۆنا ئه‌مێنمه‌وه‌.
شارستانیه‌تی‌ مایا: له‌یه‌كه‌م رۆژی‌ وه‌رزی‌ زستاندا گۆی‌ زه‌وی‌ له‌ناوده‌چێت Emptyالسبت مايو 07, 2011 9:50 pm من طرف كه‌ته‌لونی

» نوكته‌ی تازه‌وگه‌رم!!!!!!!!!!
شارستانیه‌تی‌ مایا: له‌یه‌كه‌م رۆژی‌ وه‌رزی‌ زستاندا گۆی‌ زه‌وی‌ له‌ناوده‌چێت Emptyالجمعة مايو 06, 2011 5:30 pm من طرف rawf

» ورته‌ ورت !!!!!
شارستانیه‌تی‌ مایا: له‌یه‌كه‌م رۆژی‌ وه‌رزی‌ زستاندا گۆی‌ زه‌وی‌ له‌ناوده‌چێت Emptyالجمعة مايو 06, 2011 5:19 pm من طرف rawf

» ئیحتیماله‌
شارستانیه‌تی‌ مایا: له‌یه‌كه‌م رۆژی‌ وه‌رزی‌ زستاندا گۆی‌ زه‌وی‌ له‌ناوده‌چێت Emptyالجمعة مايو 06, 2011 4:54 pm من طرف rawf

» خۆپیشاندان
شارستانیه‌تی‌ مایا: له‌یه‌كه‌م رۆژی‌ وه‌رزی‌ زستاندا گۆی‌ زه‌وی‌ له‌ناوده‌چێت Emptyالجمعة مايو 06, 2011 4:48 pm من طرف rawf

» ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شارستانیه‌تی‌ مایا: له‌یه‌كه‌م رۆژی‌ وه‌رزی‌ زستاندا گۆی‌ زه‌وی‌ له‌ناوده‌چێت Emptyالأربعاء أبريل 27, 2011 5:59 pm من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌لۆناو ئیشبییه‌ بۆ سێ خاڵی یاریه‌كه‌ یاری ده‌كه‌ن
شارستانیه‌تی‌ مایا: له‌یه‌كه‌م رۆژی‌ وه‌رزی‌ زستاندا گۆی‌ زه‌وی‌ له‌ناوده‌چێت Emptyالأحد مارس 13, 2011 4:15 am من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌لۆناو 3 خاڵی تر
شارستانیه‌تی‌ مایا: له‌یه‌كه‌م رۆژی‌ وه‌رزی‌ زستاندا گۆی‌ زه‌وی‌ له‌ناوده‌چێت Emptyالإثنين مارس 07, 2011 2:42 am من طرف كه‌ته‌لونی

» به‌رشه‌ لۆنا له‌ ڤالانسیای برده‌وه‌
شارستانیه‌تی‌ مایا: له‌یه‌كه‌م رۆژی‌ وه‌رزی‌ زستاندا گۆی‌ زه‌وی‌ له‌ناوده‌چێت Emptyالخميس مارس 03, 2011 4:11 pm من طرف كه‌ته‌لونی

بحـث

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
هه‌واڵه‌كان
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية reddit      

قم بحفض و مشاطرة الرابط به رشلونا على موقع حفض الصفحات

قم بحفض و مشاطرة الرابط ئازادی على موقع حفض الصفحات
سه‌رژمێری

.: ژماره‌ی سه‌ردانی مه‌كۆ:.

شارستانیه‌تی‌ مایا: له‌یه‌كه‌م رۆژی‌ وه‌رزی‌ زستاندا گۆی‌ زه‌وی‌ له‌ناوده‌چێت

كاتب الموضوعرسالة
كه‌ته‌لونی
به‌ڕێوه‌به‌ری گشتی
كه‌ته‌لونی

[img]http://img406.imageshack.us/img406
شارستانیه‌تی‌ مایا: له‌یه‌كه‌م رۆژی‌ وه‌رزی‌ زستاندا گۆی‌ زه‌وی‌ له‌ناوده‌چێت I_folder_lock

شارستانیه‌تی‌ مایا: له‌یه‌كه‌م رۆژی‌ وه‌رزی‌ زستاندا گۆی‌ زه‌وی‌ له‌ناوده‌چێت I_folder_lock

ژماره‌ی ئه‌ندام : 1
ژماره‌ی په‌یامه‌كان : 180
كه‌سێتی : 0
میژوی تۆماركردن : 09/12/2010
ماڵپه‌ڕ : www.azad.mam9.com

شارستانیه‌تی‌ مایا: له‌یه‌كه‌م رۆژی‌ وه‌رزی‌ زستاندا گۆی‌ زه‌وی‌ له‌ناوده‌چێت Empty
مُساهمةموضوع: شارستانیه‌تی‌ مایا: له‌یه‌كه‌م رۆژی‌ وه‌رزی‌ زستاندا گۆی‌ زه‌وی‌ له‌ناوده‌چێت   شارستانیه‌تی‌ مایا: له‌یه‌كه‌م رۆژی‌ وه‌رزی‌ زستاندا گۆی‌ زه‌وی‌ له‌ناوده‌چێت Emptyالثلاثاء فبراير 01, 2011 1:20 am

شارستانیه‌تی‌ مایا: له‌یه‌كه‌م رۆژی‌ وه‌رزی‌ زستاندا گۆی‌ زه‌وی‌ له‌ناوده‌چێت Kurdclick4cfc80df6c

پێشكه‌شكردنی‌ فیلمی‌ سینه‌مائی‌ 2012،
ده‌نگۆیه‌كی‌ زۆر فراوانی‌ له‌ نێو خه‌ڵكدا بلاَو كرده‌وه‌و ترس و
دڵه‌ڕاوكێی‌ خسته‌ نێو تاكه‌كانی‌ كۆمه‌ڵگاوه‌، تائێستاش ده‌نگۆكان
ده‌رباره‌ی‌ كۆتایی هاتنی‌ ژیان له‌ ساڵی‌ 2012 دا به‌رده‌وامه‌ و به‌پێی‌
پێشبینیه‌كانی‌ شارستانیه‌تی‌ مایا كه‌ دانیشتونی‌ ناوچه‌كانی‌ مه‌كسیكن،
ده‌ڵێن: به‌پێی‌ رۆژمێری 3114 ی‌ پێشزاینی‌ مایا و له‌ رێکه‌وتی
21-12-2012 زاینی‌ بۆ ماوه‌وی‌ چه‌ند رۆژێك په‌ڵه‌ ده‌كه‌وێته‌ سه‌ر خۆر و
پاشان نامێنێت و جه‌مسه‌ره‌كانی‌ زه‌ویش پێچه‌وانه‌ ده‌بنه‌وه‌.
رۆژنامه‌ی‌ (ته‌لیگراف)ی‌ به‌ریتانی‌ زانیاری‌ وردی‌ ده‌رباره‌ی‌ رۆژمێری‌
شارستانیه‌تی‌ مایا بلاَوكرده‌وه‌، كه‌ رۆژمێرێكیان داناوه‌ به‌ناوی‌ (لۆنگ
كاونت) ئه‌ویش له‌ ساڵی‌ 3114 ی‌ پێش میلاد و ئه‌م رۆژمێره‌ش له‌ رێکه‌وتی
21-12-2012 كۆتایی دێت و په‌و پێیه‌ش گۆی‌ زه‌وی‌ له‌و رۆژه‌دا
له‌ناوده‌چێت.
له‌ ئێستاشدا لێكۆڵینه‌وه‌ ده‌رباه‌ری‌ ئه‌و رۆژمێره‌ و ده‌ستكه‌وتنی‌ زانیاری‌ زیاتر له‌سه‌ر ئه‌و رۆژمێره‌ به‌رده‌وامه‌
https://azad.mam9.com

صفحة 1 من اصل 1